TRAMPKARZE SKUTECZNI W PIERWSZEJ POŁOWIE DERBOWEGO MECZU

TRAMPKARZE SKUTECZNI W PIERWSZEJ POŁOWIE DERBOWEGO MECZU

Drużyna trampkarzy Piasta Żmigród minionej soboty przegrała w meczu wyjazdowym 10 kolejki bieżącego sezonu wrocławskiej Ligi Okręgowej z Polonią Trzebnica 5-1. Jedynego gola dla żmigrodzian strzelił na początku spotkania Oskar Pudłowski.

Mecz dobrze ułożył się dla żmigrodzian, którzy w 4 minucie gry przeprowadzili szybką akcję zakończoną golem. W pierwsza połowa była wyrównana i oba zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, ale ostatecznie do szatni z prowadzniem schodzili podopieczni trenera Przemysława Wawrzyniaka. – Niestety nasz zespół słabiej wygląda w drugich odsłonach spotkań. Jest to spowodowane tym, że połowa zespołu jest młodsza o dwa lata od rywali i nie wytrzymuje presji i obciążenia. Mogliby przecież grać jeszcze w młodzikach – wyjaśnia szkoleniowiec żmigrodzian. Druga połowa należała do gospodarzy, którzy jako faworyt spotkania chcieli bardzo wygrać ten mecz.  Kulminacyjnym momentem było zejście z boiska Pawła Kwasigrocha, który wrócił po kontuzji. Został on sfaulowany i musiał opuścić boisko. – Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i Paweł będzie mógł dalej trenować. W kolejnej akcji po zejściu Pawła, Polonia wyrównała, a w ostatnim fragmencie spotkania zaaplikowała nam 4 gole. Mimo tego, że jesteśmy najmłodszym zespołem w lidze mogę powiedzieć że małymi kroczkami nasza gra wygląda coraz lepiej. Przed nami dużo pracy, której efektem ma być lepsza postawa wiosną i zdecydowanie gra o wyższe cele w kolejnym sezonie, gdzie prawie cały zespół zostanie i będzie już bardziej doświadczony – zakończył trener Wawrzyniak.

POLONIA TRZEBNICA – PIAST ŻMIGRÓD 5-1 (0-1)
Gol: Oskar Pudłowski (4).
Piast: Błoński Adam, Błoński Nikodem, Kuriata Mateusz, Wojtkowiak Hubert, Leszczyński Jakub, Ziętek Kacper, Wyzinkiewicz Kacper, Pudłowski Oskar, Głuszek Wiktor, Puszko Piotr, Kwasigroch Paweł, Bromirski Oliwier, Jaśkiewicz Igor, Szumny Grzegorz, Sasanowicz Kacper.

Comments

comments