10 LAT PREZESOSTWA RAFAŁA ZAGÓRSKIEGO

3 lutego to ważna data w najnowszej historii naszego klubu. Właśnie tego dnia 2011 roku, na stanowisko prezesa żmigrodzkiego klubu został wybrany Rafał Zagórski. Aż nie chce się wierzyć, że od tego czasu minęło już 10 lat!

Trudno wymienić wszystkie zasługi jakie zawdzięczamy prezesowi Zagórskiemu, a przecież należy pamiętać o tym, że od samego początku swoją funkcję pełnił bez pobierania jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Sukcesy sportowe na czele z awansem do III ligi oraz utrzymaniem w niej do dnia dzisiejszego, awans juniorów do ligi wojewódzkiej – to tylko niektóre z nich. Nie możemy zapominać o skoku infrastrukturalnym, jakiego doświadczyliśmy w ostatnich latach. Modernizacja budynku klubowego zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, stworzenie bazy treningowej w Żmigródku, nowa wieża spikerska i wiele innych…

Ukoronowaniem tej mozolnej i wieloletniej pracy dla żmigrodzkiego klubu jest z pewnością otrzymany przez niego zaledwie 2 tygodnie temu tytuł Działacza Sportowego Dekady na Dolnym Śląsku. Pokazuje to, że włodarz naszego klubu jest doceniany również w szerszym gronie sympatyków piłki nożnej.

Prezesie, dziękujemy i życzymy jeszcze wielu lat na tym stanowisku!