REPREZENTACJA DZPN WYGRYWA. “GOŁĄBEK” ZALICZYŁ CAŁY MECZ

Reprezentacja Dolnośląskiego ZPN w rozegranym wczoraj meczu eliminacyjnym do UEFA Region’s CUP wygrała w Dobrzeniu Wielkim z Opolskim ZPN 5-1. Całe spotkanie wśród Dolnoślązaków rozegrał zawodnik Piasta Żmigród Patryk Gołębiewski.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i zacięta. Do tego musieliśmy walczyć na mokrej murawie w towarzystwie padającego deszczu, co było zdecydowanym utrudnieniem. Na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Druga odsłona tego spotkania, to już nasza dominacja, co udokumentowaliśmy kolejnymi bramkami i ostatecznie wygraliśmy 5-1. Cieszę się z wygranej, jak również z faktu, że grałem pełne 90 minut i nie doznałem żadnego urazu . Teraz w kolejnym etapie eliminacji zagramy z reprezentacją Śląskiego ZPN – wyznał defensor Piasta Żmigród Patryk Gołębiewski.

DZPN – OZPN 5-1(1-0)

Bramki dla DZPN: Borowy 2, Wyżga, Firlej, Pożarycki.

Dolnośląski ZPN: Jarosław Krawczyk – Patryk Gołębiewski, Marcin Buryło, Dawid Pożarycki, Kajetan Łątka, Michał Szabat, Grzegorz Borowy, Dawid Domaradzki, Maciej Tomaszewski, Paweł Wyżga, Damian Niedojad.

Ponadto grali: Maciej Firlej, Adrian Niewiadomski, Kornel Traczyk, Mateusz Kluzek, Jakub Jakóbczyk, Piotr Gembara, Hubert Górski.