“AKADEMIA REISSA” ZAWITAŁA W ŻMIGRODZIE

Nadrabiając zaległości z zeszłego tygodnia spowodowane awarią naszej strony informujemy, że 7 sierpnia 2020 roku grupa Orlik Zielony Piasta rozegrała sparing z Akademią Reissa Rawicz. Mecz obfitował w bramki i zakończył się nieznaczną wygraną gości 15:14.

„Jestem zadowolony z dzisiejszego sparingu. Chłopcy i nasz rodzynek Maja bardzo dobrze sobie radzili na tle zawsze bardzo dobrze grającego zespołu Akademii Reissa Rawicz prowadzonego przez Przemysława Wawrzyniaka, któremu chciałbym podziękować za dzisiejsze przybycie i chęć rozegrania z nami sparingu. Teraz czekają nas treningi i turniej w Lesznie. Dziękuję również Filipowi Kendzi za pomoc w przygotowaniu dzisiejszego meczu i wszystkim rodzicom za obecność, pomoc i wsparcie dzieciaków” – mówił trener naszych orlików Cezary Kępczyński.

Drużynę Piasta reprezentowali: Adam Durbajło, Marcel Janoś, Maja Janoś, Wojciech Jędryka, Igor Panas, Adam Gołębiowski, Marcel Celary, Krzysztof Kołodyński, Fabian Kwaczewski, Michał Dalibor, Wojciech Rybka, Kacper Wasiewicz, Aleksander Hudeczek, Igor Biernat