“AKADEMIA REISSA” ZAWITAŁA W ŻMIGRODZIE

“AKADEMIA REISSA” ZAWITAŁA W ŻMIGRODZIE

Nadrabiając zaległości z zeszłego tygodnia spowodowane awarią naszej strony informujemy, że 7 sierpnia 2020 roku grupa Orlik Zielony Piasta rozegrała sparing z Akademią Reissa Rawicz. Mecz obfitował w bramki i zakończył się nieznaczną wygraną gości 15:14.

„Jestem zadowolony z dzisiejszego sparingu. Chłopcy i nasz rodzynek Maja bardzo dobrze sobie radzili na tle zawsze bardzo dobrze grającego zespołu Akademii Reissa Rawicz prowadzonego przez Przemysława Wawrzyniaka, któremu chciałbym podziękować za dzisiejsze przybycie i chęć rozegrania z nami sparingu. Teraz czekają nas treningi i turniej w Lesznie. Dziękuję również Filipowi Kendzi za pomoc w przygotowaniu dzisiejszego meczu i wszystkim rodzicom za obecność, pomoc i wsparcie dzieciaków” – mówił trener naszych orlików Cezary Kępczyński.

Drużynę Piasta reprezentowali: Adam Durbajło, Marcel Janoś, Maja Janoś, Wojciech Jędryka, Igor Panas, Adam Gołębiowski, Marcel Celary, Krzysztof Kołodyński, Fabian Kwaczewski, Michał Dalibor, Wojciech Rybka, Kacper Wasiewicz, Aleksander Hudeczek, Igor Biernat

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *