AMBICJA JUNIORÓW PIASTA POPŁACIŁA

W rozegranym wczoraj meczu Wrocławskiej Ligi Okręgowej Juniorów Starszych Piast Żmigród wygrał z Lotnikiem Twardogóra 2-0. Żmigrodzianie dominowali na placu gry przez całe spotkanie, ale przez długi czas nie potrafili umieścić piłki w bramce przyjezdnych. Duża w tym zasługa 16-letniego bramkarza twardogórzan, który w tym spotkaniu imponował zgromadzonej widowni swoimi skutecznymi interwencjami. Juniorzy Piasta w końcu doczekali się skutecznych akcji, A miało to miejsce w ostatnich minutach gry. Najpierw w 90 minucie spotkania prowadzenie gospodarzom dał Maksymilian Łakomy (na zdjęciu powyżej), a po chwili arbiter prowadzący zawody słusznie „usunął” z boiska dwóch zawodników Lotnika. W 93 minucie gry rezultat meczu ustalił Piotr Robak (na zdjęciu poniżej). Tym samym trener Dominik Piotrowski może mówić o swojej skutecznej intuicji, gdyż obaj strzelcy bramek zaczynali ten mecz na ławce rezerwowych. Było to 12 zwycięstwo żmigrodzian w bieżącym sezonie. Aktualnie wychowankowie Piasta Żmigród z kompletem zwycięstw zajmują w pozycję lidera rozgrywek i mają wielką szansę na historyczny awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów.

Piast Żmigród – Lotnik Twardogóra         2-0(0-0)