BUDYNEK PIASTA DOCZEKA SIĘ ROZBUDOWY

Trwają przygotowania do realizacji Budżetu Obywatelskiego Żmigrodu na 2017 rok. Przypomnijmy, że w głosowaniu przeprowadzonym w 2016 roku mieszkańcy miasta wybrali do realizacji zadanie pn. Rozbudowa budynku przy stadionie w celu utworzenia dwóch dodatkowych szatni oraz pomieszczenia socjalnego.

Gotowa jest już dokumentacja projektowa i oczekujemy na wydanie decyzji pozwolenia na budowę.

W poniedziałek 6 lutego Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski spotkał się z Prezesem MKS „PIAST” Żmigród Rafałem Zagórskim, Dyrektorem Zespołu Placówek Kultury Dariuszem Skibą oraz pracownikami Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie. Celem spotkania było zaplanowanie szczegółów zakresu zadania oraz harmonogramu realizacji inwestycji.

W chwili obecnej trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu na wybór Wykonawcy. Planowany termin realizacji zadania wstępnie przewidziano na okres przerwy pomiędzy sezonami piłkarskimi tj. od czerwca do sierpnia 2017 r.

W zakresie I etapu rozbudowy budynku przy stadionie jest wybudowanie dwóch dodatkowych szatni wraz zapleczem sanitarnym. Ponadto w projekcie znalazło się miejsce na utworzenie pomieszczenia przeznaczonego do ćwiczeń oraz rehabilitacji.

Poniżej przedstawiamy wizualizację projektu.

Budeynek 0 Budynek - nowy 1

Rzut budynku 16523696_10202807515905220_86140140_o