CENNY SPARING Z MIEDZIĄ

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Środzie Śląskiej Piast Żmigród przegrał z I-ligową Miedzią Legnica 1-5. Do przerwy żmigrodzianie przegrywał 1-2, a honorowego gola zdobył Szymon Sołtyński (na zdjęciu z lewej) po dokładnej asyście Damiana Celucha.

Miedź Legnica Piast Żmigród  5:1 (2:1)

Bramka dla Piasta: Szymon Sołtyński.

Bramki dla Miedzi: Djermanović (2), Łobodziński (25), Karbowy 2 (52, 61), Chrzanowski (83).

Piast: Dariusz Szczerbal – Piotr Niewieściuk, Patryk Gołebiewski, Oskar Majbroda, Maciej Badel, Damian Celuch, Kamil Pilarski, zawodnik testowany, Szymon Sołtyński, Krystian Jajko, Grzegorz Mazurek.

Ponadto grali: Rafał Janczak, Cezary Kępczyński, Mateusz Olikiewicz, Adrian Balcerzak, Karol Bąk, Kamil Chrzanowski, Filip Kendzia, Patryk Bobkiewicz, zawodnik testowany.

Miedź I połowa: Kapsa – Bartczak, Stasiak, Midzierski, Trifonov, Rasak, Garguła, Łobodziński, Forsell, Rybicki, Djermanović.

Miedź II połowa: Sapela – Gorskie, Księżniakiewicz, de Amo, Telichowski, Karbowy, Łuszkiewicz, Gardzielewicz, Pennanen, Marquitos, Chrzanowski.

Miedź - Piast 5-1