CHEMEKO SYSTEM SPONSOREM PIASTA

Tak dużej współpracy w historii naszego klubu jeszcze nie było. Z dumą ogłaszamy, że sponsorem Piasta została firma Chemeko-System z Wrocławia. Firma stała się jednocześnie sponsorem tytularnym naszej Akademii, a jej logo pojawi się na koszulkach meczowych naszego klubu.

Ważnym punktem filozofii firmy jest wspieranie rozwoju sportowego młodzieży. W związku z tym już wiosną tego roku, wystartuje seria cyklicznych turniejów młodzieżowych piłki nożnej “Chemeko Cup”, rozgrywanych na nowopowstałym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Żmigrodzie, w których rywalizować będą zespoły z całego regionu.

Od ponad 20 lat Chemeko-System świadczy usługi odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych i przemysłowych. Główną ideą Spółki jest zapewnienie partnerom biznesowym optymalnych rozwiązań w zakresie gospodarowania odpadami. Oferta stworzona została w oparciu o wieloletnie doświadczenie i stałe podnoszenie kompetencji. Dzięki temu firma ta stała się jedną z największych polskich firm przetwarzających odpady.

Chemeko-System oferuje:

  • projektowanie i wdrażanie kompleksowego systemu gospodarki odpadami w przedsiębiorstwach,
  • odbiór i transport wszystkich rodzajów odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych,
  • wyposażenie w kontenery, pojemniki i urządzenia do gromadzenia odpadów,
  • nadzorowane niszczenie wyrobów gotowych,
  • doradztwo i raportowanie środowiskowe,
  • szkolenie i outsourcing personelu.

 

Tak podpisanie umowy sponsorskiej skomentował Prezes Piasta, Rafał Zagórski:

“Przez wszystkie lata zarządzania Piastem Żmigród zapukaliśmy do drzwi wielu firm i prosiliśmy o wsparcie naszej działalności. Teraz kiedy już praktycznie większość naszych lokalnych przedsiębiorców nas wspiera, staramy się wychodzić poza Żmigród i przekonywać do wsparcia Piasta. Mamy już w swoim gronie firmy z Rawicza, Milicza, Trzebnicy a nawet z Warszawy. W dniu wczorajszym dołączyła Wrocławska firma Chemeko-System, której myślę, że specjalnie przedstawiać nie trzeba. Pierwsze rozmowy i spotkania rozpoczęły się już w lutym zeszłego roku, ale warto było kontynuować je przez kolejne miesiące, by teraz podpisać umowę. Chemeko-System zostanie platynowym Parterem naszego klubu, a jednocześnie sponsorem tytularnym naszej Akademii, co w znacznym stopniu pomoże w rozwoju naszych młodych zawodników. Chciałbym podkreślić, że umowa sponsorska z firmą Chemeko-System zaraz po umowie z naszym partnerem strategicznym – Gminą Żmigród będzie stanowiła największe wsparcie finansowe dla naszego klubu. Pragnę serdecznie podziękować zarządowi Chemeko-System z Prezesem Pawłem Pogodzińskim na czele za zaufanie i dołączenie do Piasta Żmigród”

Witamy w rodzinie Piasta!