COPERNICUS SUN PARTNEREM PIASTA

Grono partnerów Piasta powiększa się z tygodnia na tydzień. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że umowę sponsorską z naszym klubem podpisała firma COPERNICUS SUN z Wrocławia zajmująca się m.in. montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

O ofercie naszego partnera można przeczytać na jego stronie internetowej. Firma Copernicus Sun oferuje swoim klientom między innymi:
  • 15 lat gwarancji na wszystkie elementy instalacji
  • 25-letnią gwarancję liniowej produkcji mocy
  • autoryzowane gwarancje producentów na moduły i falowniki

 

Copernicus Sun jest oficjalnym przedstawicielem producentów, których rozwiązania oferuje. Daje to dostęp do najlepszych podzespołów oraz wiedzy, doświadczenia i możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji, a Tobie – pewność tego, że możesz liczyć na gwarancję zarówno Copernicus Sun jak i producentów.

Nasz sponsor szczyci się własnym działem projektowym. Grupa inżynierów i doświadczonych doradców pozwoli omówić i uwzględnić wszystkie aspekty instalacji. Kładą oni nacisk na optymalną konfigurację użytych komponentów.

Copernicus Sun posiada własne ekipy montażowe, składające się z wysokiej klasy specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Przestrzegają ustalonych procesów, dbając o szczegóły techniczne i wizualne każdej instalacji.

Bardzo dużą uwagę nasz partner przywiązuje do technicznej części montażu, ale także do warstwy estetycznej. Posiada on w ofercie mega wydajne moduły, które są w czołówce rynkowe wydajności z m2 (maksymalizacja produkcji prądu przy mniejszej powierzchni dachu). Renomowane komponenty to także wysoka estetyka instalacji – dom zyskuje nowoczesny wygląd jednocześnie podkreślając troskę o środowisko jego właścicieli. Każda instalacja ma pełne zabezpieczenia i jest zdalnie monitorowana 24/7. Pozwala to nadzorować pracę instalacji w każdym momencie. Copernicus Sun pomoże Ci w uzyskaniu finansowania, złożeniu dokumentacji niezbędnej do przyłączenia instalacji do sieci oraz pomoże przy wnioskach o dotację. Kompleksowo zadbają o bezpieczeństwo finansowe i formalne Twojej inwestycji.

Umowa sponsorska między Piastem, a firmą Copernicus Sun została podpisana na okres do końca 2022 roku.