CREATIO INDUSTRY NA DŁUŻEJ Z PIASTEM

Niezwykle cieszymy się z faktu, że możemy poinformować państwa o przedłużeniu na kolejny rok umowy sponsorskiej z firmą CREATIO Arkadiusz Waligóra. Firma ta wspiera nasz Klub nieprzerwanie od 2013 roku.

CREATIO jest firmą handlową specjalizującą się w implementowaniu nowoczesnych technologii detekcyjnych, teletechnicznych i elektrycznych. Zakres jej działalności obejmuje projektowanie, rozruchy, serwis oraz wsparcie techniczne. Innowacyjność i niezawodność oferowanych przez tę firmę produktów w połączeniu z kompleksowością jej usług pozwoliła zdobyć zaufanie wielu znaczących inwestorów działających zarówno w przemyśle takim jak energetyka, przemysł wydobywczy jak i na rynku inwestycji infrastrukturalnych. Dzięki swojej prostej strukturze organizacyjnej CREATIO działa szybko, sprawnie i bez zbędnych kosztów, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu usług dla wymagających Klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego partnera i współpracy zarówno podmioty prywatne, jak i inwestorów przede wszystkim z sektora przemysłowego, infrastrukturalnego i użyteczności publicznej, firmy zainteresowane sprzedażą i instalacją produktów firmy CREATIO na terenie RP. Posiadając bogate doświadczenie i referencje, nasz partner może w bezpieczny sposób pomóc zagranicznym dostawcom z branży zabezpieczeń, detekcji pożaru, elektrycznej oraz teletechnicznej zamierzających wprowadzić swoje produkty na rynek polski.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!