DWIE PORAŻKI MŁODZIKÓW Z NAJSILNIEJSZYMI ZESPOŁAMI

W ciągu kilku dni nasz zespół rozegrał mecz z liderem i wiceliderem rozgrywek. Niestety w obu meczach górą rywale. Mimo porażek Piast zajmuje bezpieczne 4 miejsce w tabeli.

W środę 30.11.2019 do Żmigrodu przyjechał lider rozgrywek, Olympic II Wrocław. Lepiej spotkanie rozpoczęli przyjezdni i po 25 minutach prowadzili 0:3. Piast nie złożył broni i próbował odrabiać straty. Przed przerwą bramkę zdobył Filip Żur i ciągle byliśmy w grze. W 43 minucie meczu Nikodem Tyca doprowadził do wyniku 2:3!
Wielka radość w sektorze kibiców gospodarzy i nadzieja na wyrównujące trafienie Piasta. W 50 i 60 minucie meczu  to goście cieszyli się z bramek i ostatecznie przegrywamy 3:5. Na dwa trafienia gości odpowiedzieliśmy jednym Oskara Tarnowskiego.

Kolejne trudne spotkanie przed zawodnikami trenera Bednarskiego miało miejsce w sobotę. Wyjazd do Wrocławia nie możemy zaliczyć do najbardziej udanych. Wicelider strzelił nam 7 bramek. Honorowego gola dla Pasta zdobył Jakub Widerski.