GOLE JAROSA I JUCHACZA DAJĄ PUNKT PIASTOWI

W rozegranym dzisiaj meczu 6 kolejki III ligi (grupy 3) Piast Żmigród zremisował w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszą Wartą 2-2. Było to 4 spotkanie żmigrodzian w tym sezonie zakończone podziałem punktów. Oprócz tego ekipa trenera Ediego Andradiny ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i nadal jest niepokonana w lidze.

Tak padały gole:

1-0: W 41 minucie gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pikę strzałem głową do bramki żmigrodzian skierował Paweł Posmyk.

1-1: W 44 minucie spotkania po zagrania z bocznego sektora boiska piłka trafiła do Mikołaja Juchacza, który mocnym strzałem nogą doprowadził do wyrównania.

2-1: W 61 minucie meczu prostopadłym podaniem został obsłużony Paweł Posmyk, który opanował piłkę i ponownie popisał się skutecznym strzałem, ponownie dając swojej drużynie prowadzenie.

2-2: W 75 minucie gry w polu karnym sfaulowany został Patryk Bobkiewicz. Arbiter wskazał na „jedenastkę”,  którą na gola zamienił Mateusz Jaros.

Warta Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród       2-2(1-1)
Bramki: 1-0 Posmyk (41), 1-1 Juchacz (44), 2-1 Posmyk (61), 2-2 Jaros (75 rz.k.).
Piast: Aleksander Sobczak – Piotr Niewieściuk, Filip Kendzia, Mateusz Jaros, Mikołaj Juchacz, Paweł Kohut, Wojciech Bzdęga, Oskar Trzepacz, Krystian Jajko (55 Mateusz Fedyna), Eryk Moryson (70 Patryk Bobkiewicz), Szymon Sołtyński (70 Szymon Rusiecki).


Mateusz Jaros