GRAD BRAMEK W MECZU JUNIORÓW

W niedzielne popołudnie Juniorzy Starsi Piasta podejmowali na boisku w Żmigródku drużynę Piranii Radziądz występującą na co dzień we wrocławskiej klasie B. Spotkanie z pewnością było niezwykle ciekawym widowiskiem dla kibiców, gdyż padło w nim aż 14 bramek.

W pierwszej połowie meczu Juniorzy MKS-u byli dużo lepszą drużyną, stwarzali sobie wiele okazji bramkowych i utrzymywali się przy piłce przez większość czasu, czego efektem było wynik 4:1 do przerwy. Po niej gra była już bardziej wyrównana z delikatnym wskazaniem na podopiecznych trenera Adama Piotrowskiego. Mecz zrobił się bardzo otwarty ze starciami “akcja za akcję”. Piast strzelił w niej 5 bramek tracąc jednak aż 4.

Był to drugi sparing Juniorów Piasta w okresie przygotowawczym. Tydzień temu pokonali oni seniorów Orli Korzeńsko 7:0.

Skład Piasta: Adam Błoński – Olaf Eliasz, Kamil Kabza, Kamil Rękas, Piotr Puszko, Patryk Łukaszewski, Jakub Kamiński, Krzysztof Wiktorowicz, Kacper Krawczyszyn, Hubert Wojtkowiak, Nikodem Błoński

Ponadto grali: Hamlet Mkrtchyan, Paweł Kwasigroch

Piast Żmigród (juniorzy) 9:5 Pirania Radziądz (4:1)

Bramki dla Piasta: 2x Patryk Łukaszewski, 2x Piotr Puszko, 2x Jakub Kamiński, Nikodem Błoński, Kacper Krawczyszyn, Krzysztof Wiktorowicz