I GWIAZDKOWY TURNIEJ ŻAKÓW. ZAPRASZAMY!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Większość osób już myślami jest właśnie w tym okresie, ale zawodników grupy Żak Czerwony czeka jeszcze jedno bardzo ważne dla nich wydarzenie.

W sobotę, 21 grudnia od godziny 9.00 Żaki Piasta będą brać udział w I Turnieju Gwiazdkowym w Piłce Nożnej Żaków (U-9) o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego. Na hali przy ul. Sienkiewicza 6 będzie można zobaczyć chłopców i dziewczynki reprezentujące takie zespoły jak: Akademia Reissa Rawicz, MKP Wołów, KKS Astra Krotoszyn i AP Młoda Rawia Rawicz.

Dla naszych zawodników i nowo powstałej grupy „Żak Czerwony” będzie to pierwsze tego typu doświadczenie, dlatego tym bardziej zapraszamy na halę sportową przy Szkole Podstawowej im.Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie i wsparcie reprezentantów Piasta. Podczas turnieju będzie możliwość zakupu rożnego rodzaju przekąsek, ciast czy też kawy i herbaty przygotowanych przez rodziców, którzy są mocno zaangażowani w organizację turnieju. Duże słowa podziękowania należą się również lokalnym przedsiębiorcom, którzy swoim wsparciem umożliwiają organizację takich wydarzeń w naszej gminie.

Głównym pomysłodawcą organizacji I Gwiazdkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Żaków jest trener Cezary Kępczyński, który w tym dniu wystawia dwie drużyny Piasta, dzięki temu każde dziecko będzie mogło uczestniczyć w tym wyjątkowym dla nich wydarzeniu. Trenerowi i całej drużynie Żaków życzymy udanego turnieju i wielu niezapomnianych chwil.