III LIGA: EMOCJONUJĄCY PODZIAŁ PUNKTÓW

Piast Żmigród – Lechia Dzierżoniów         3-3(2-1)
Bramki:
0-1 Niedojad (14), 1-1 Mazurek (26), 2-1 Celuch (35), 2-2 Niedojad (74), 2-3 Tomkiewicz (78), 3-3 Moryson (79).
Czerwona kartka:
Pilarski (42 za faul).
Żółte kartki:
Majbroda (piast) oraz Paszkowski, Szydziak, Słonecki, Tomkiewicz (Lechia).
Piast:
Jakub Matlak – Kamil Pilarski, Piotr Niewieściuk, Krystian Jajko (85 Cezary Kępczyński), Damian Celuch, Oskar Majbroda, Eryk Moryson (80 Maciej Badel), Filip Kendzia, Karol Stachowiak, Grzegorz Mazurek, Patryk Bobkiewicz (89 Luka).
Lechia:
Łukasz Malec – Patryk Paszkowski, Marcin Buryło, Damian Szydziak, Jakub Bolisęga (55 Maciej Aleksiuk), Adam Kowalczyk, Paweł Słonecki, Bartosz Tomkiewicz, Maciej Tomaszewski, Damian Niedojad.

Tak padały gole:

0-1 W 14 minucie gry Buryło popisał się prostopadłym zagraniem do Niedojada, Aten ograł spóźnionego bramkarza Piasta i posłał piłkę do pustej bramki gospodarzy.

1-1 W 26 minucie gry Bobkiewicz ograł przy linii końcowej dwóch rywali i zagrał piłkę do nabiegającego Mazurka, który najpierw opanował futbolówkę, a następnie popisał się technicznym i skutecznym strzałem.

2-1
W 35 minucie meczu Mazurek dośrodkował piłkę w pole karne przyjezdnych, a Celuch skutecznym strzałem głową dał prowadzenie żmigrodzianom.

2-2 W 75 minucie gry zawodnik Lechii strzelił z rzutu wolnego. Bramkarz Piasta Matlak wybija piłkę przed siebie, a nabiegający Niedojad wykorzystuje okazję i kieruje futbolówkę do bramki gospodarzy.

2-3 W 78 minucie spotkania Niedojad zagrywa piłkę w pole karne Piasta, a tam całą akcję zamyka Tomkiewicz i daje prowadzenie Lechii.

3-3 W 79 minucie w odpowiedzi Moryson otrzymuje dokładne podanie z środkowej strefy boiska. Skrzydłowy Piasta opanował futbolówkę i strzelił gola wyrównującego.