III LIGA: KTO IMPONUJE SKUTECZNOŚCIĄ?

Po 7 rozegranych kolejkach sezonu 2018/2018 w III lidze (grupie 3) na czele tabeli znajduje się Górnik Polkowice z ilością 18 punktów. Polkowiczanie zanotowali 6 zwycięstw i tylko jedna przegraną, która miała miejsce w drugiej serii spotkań. “Górnicy” w meczu wyjazdowym przegrali wówczas z Miedzią II Legnica 1-0 po bramce autorstwa Mateusza Zatwarnickiego. Na drugiej pozycji w III-ligowej tabeli aktualnie plasuje się Pniówek Pawłowice Śląskie z dorobkiem 16 punktów. Wielkim atutem tej ekipy na początku bieżącego sezonu jest napastnik Rafał Adamek, który ma na swoim koncie już 7 strzelonych goli i jest najskuteczniejszym zawodnikiem tej klasy rozgrywkowej. Z kolei w szeregach Piasta Żmigród po 3 zdobyte bramki mają Mikołaj Juchacz i Mateusz Jaros (na zdjęciu).  Ponadto po jednym golu na swoim koncie wśród żmigrodzian mają Szymon Rusiecki, Oskar Trzepacz i Mateusz Fedyna. Jak prezentuje się Czołówka klasyfikacji strzelców III ligi (grupy 3) po 7 kolejkach prezentujemy poniżej:

7- Rafał Adamek (Pniówek)

6 – Robert Wojsyk (Ruch Radzionków)

5 – Dominik Wejerowski (Foto Higiena), Damian Hilbrycht (Rekord), Damian Celuch (Stal)

4 – Kornel Ciupka, Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Marcin Urynowicz (Górnik II Zabrze), Przemysław Oziębała (Gwarek), Patryk Makuch (Miedź II), Paweł Posmyk (Warta), Olaf Nowak (Zagłębie II)

3 – Mateusz Jaros (Piast), Mikołaj Juchacz (Piast), Sławomir Pach (Gwarek), Marcin Buryło, Damian Szydziak (Lechia), Mateusz Zatwarnicki, Marcin Garuch (Miedź II), Dariusz Zapotoczny (Ruch Zdzieszowice), Piotr Stępień (Stal), Paweł Posmyk (Warta), Olaf Nowak (Zagłębie II), Mateusz Stempin (Ślęza), Jakub jakóbczyk (Ślęza), Mateusz Kluzek (Ślęza).