III LIGA: WIELKI MECZ NA NISKICH ŁĄKACH

Po dłuższej przerwie spowodowanej pauzą w ostatnie serii spotkań III ligi (grupy 3) piłkarze Piasta Żmigród wracają do rywalizacji o punkty. Już jutro (sobota, 9 września, godz. 13.00) podopieczni trenera Grzegorza Podstawka w meczu wyjazdowym stawią czoła Ślęzie Wrocław, która aktualnie sąsiaduje w tabeli właśnie z Piastem. Oba zespoły znają się jak „łyse konie“ ponieważ trenerzy Grzegorz Podstawek i Grzegorz Kowalski nie ukrywają swojej dobrej znajomości i potrafią dobrze analizować grę przeciwnika. Warto zaznaczyć, że będzie to „jubileuszowy“, bo 25 pojedynek Piasta ze Ślęzą W historii. W ostatnich latach mecze  te cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród kibiców i nie inaczej jest tym razem. Przypomnijmy, że żmigrodzianie zajmują na tę chwilę 14 miejsce w ligowym zestawieniu z dorobkiem 6 punktów (1 mecz zaległy). Wrocławianie z kolei plasują się tylko jedną pozycję wyżej, mając tylko 1 punkt więcej. Warto zaznaczyć, że będzie to dopiero drugie spotkanie Ślęzy w roli gospodarza w tym sezonie. Sobotni mecz zostanie rozegrany na stadionie piłkarskim znajdującym się we Wrocławiu przy ul. Na Niskich Łąkach 8. Warto zaznaczyć, że wstęp na mecz będzie bezpłatny.

Informacje organizacyjne dla kibiców:
– Wstęp na mecz jest bezpłatny
– Kibiców prosimy o wchodzenie na stadion przez wejście usytuowane przy PZM-ocie (obok toru kartingowego). Główne wejście na stadion dla kibiców będzie niedostępne.
– Na stadionie nie ma miejsc parkingowych. Zmotoryzowanych kibiców informujemy, że swoje pojazdy mogą zaparkować tuż przed mostem na rzece “Oława” (patrząc od strony ul. Krakowskiej i Trauguta) lub też zaraz za nim, na przeciw wejścia na stadion, gdzie usytuowany jest spory, ale kiepsko oznaczony parking (mała metalowa brama)
– Kibice niezmotoryzowani na stadion dojadą tramwajami linii 3 i 5 oraz autobusami linii 114 i 120. Wysiadamy na przystanku “Na Niskich Łąkach”

Zestawienie par 7 kolejki III ligi:
Zagłębie II Lubin       – Ruch Zdzieszowice              9 września, 15:00
Ślęza Wrocław            – Piast Żmigród                       9 września, 13:00
Unia Turza Śląska      – Gwarek Tarnowskie Góry  10 września, 16:00
Stilon Gorzów W.      – Falubaz Zielona Góra          10 września, 12:00
Skra Częstochowa      – Pniówek Pawłowice Śl.       9 września, 18:00
Polonia Głubczyce     – Górnik II Zabrze                  9 września, 16:00
Stal Bielsko-Biała       – Lechia Dzierżoniów            9 września, 16:00
Miedź II Legnica        – Stal Brzeg                             9 września, 15:00
Rekord Bielsko-Biała – KS Polkowice                      10 września, 14:00