JUNIORZY MŁODSI WICELIDEREM NA ZAKOŃCZENIE SEZONU JEDNORUNDOWEGO

Remisem zakończyli udział w rozgrywkach Juniorzy Młodsi. W ostatniej kolejce zremisowali z zespołem UKS Gminy Miękinia 2:2 grając od pierwszej minuty w dziesiątkę.

Trener Przemysław Wawrzyniak miał mały problem przed meczem ostatniej kolejki. Na zbiórce przedmeczowej pojawiło się jedynie 10 zawodników. Kontuzje i choroby były głównym powodem nieobecności.

Mimo problemów kadrowych Piast prowadził do przerwy 2:0. Autorami bramek: Filip Kolenda i Hubert Wojtkowiak. W drugiej części meczu jeden z zawodników Piasta zgłosił uraz i naszemu zespołowi grało się coraz trudniej. Niestety nie udało się utrzymać prowadzenia , mecz zakończył się podziałem punktów.

Wielkie brawa dla całego zespołu za postawę w meczu mimo problemów z jakimi musieli sobie radzić. Gratulujemy zajęcia 2 miejsca w tabeli.
Przypominamy, że w rozgrywkach młodzieżowych obowiązuję system jednorundowy (osobno jesień, osobno wiosna) z wyjątkiem rozgrywek juniora starszego.
Awans do II Ligi Dolnośląskiej uzyskał zespół Błękitnych Jerzmanowo. Gratulujemy.

III Liga Okręgowa Juniorów Młodszych – 12 kolejka
UKS Gminy Miękinia – Piast Żmigród 2:2 (0:2)

2’ Kolenda Filip
19’ Wojtkowiak Hubert