JUNIORZY PIASTA GROMIĄ LIDERA

Juniorzy Piasta Żmigród mają za sobą niezwykle udaną sobotę. Żmigrodzianie rozgromili Lidera Borów aż 8-1. Rewelacyjne zawody rozegrali: Karol Bąk, który zdobył cztery gole oraz Bartosz Mróz autor hattricka. Jedno trafienie dołożył natomiast Jakub Przybylski.

Mecz rozpoczął się od naszej przewagi. Szybko strzeliliśmy bramkę i wydawało się, że strzelenie kolejnych to kwestia czasu. Niestety w 22` po błędzie w ustawieniu straciliśmy bramkę po rzucie wolnym. Po straconej bramce nasza gra stała się chaotyczna. Stwarzaliśmy sobie kolejne sytuacje ale nie wykorzystywaliśmy ich. W przerwie meczu wszystko sobie poukładaliśmy. W drugiej części meczu zwodnicy pokazali, że potrafią co potwierdzili strzeleniem siedmiu bramek. Jestem zadowolony z gry zespołu. Zwłaszcza w drugiej połowie meczu. Także ważne jest dla mnie, że wszyscy zawodnicy dobrze wyglądają fizycznie w kolejnym meczu – wyznał po meczu zadowolony trener juniorów Piasta Mariusz Kłos.

Piast Żmigród – Lider Borów 8:1 (1:1)

Piast: M. Krawczyszyn (70`B. Kuriata) – Sz. Jędrkowiak (70` J. Trupkiewicz), P. Kubis (70` K. Koncewicz), K. Bąk (60` H. Kulig) – P. Robak (60` M. Migdał), F. Przystuplak (60` J. Adamczyk), K. Wiktorowicz, B. Mróz – Karol Bąk, J, Kamiński

Bramki dla Piasta:
K. Bąk – 60`, 63`, 69`, 89`,
B. Mróz – 52`, 68`, 85`,
J. Przybylski – 14`,