JUNIORZY PIASTA Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM

Juniorzy Piasta Żmigród ponownie zgarnęli 3 punkty. W kolejnym meczu wrocławskiej Ligi Okręgowej podopieczni trenera Mariusza Kłosa wygrali na wyjeździe ze Strzelinianką Strzelin 3-1. Bramki dla żmigrodzian strzelili Krzysztof Wiktorowicz, Karol Bąk i Jakub Kamiński.

Od samego początku gra nam się układała. Posiadaliśmy przewagę, która została udokumentowana w najniższy możliwy sposób. Mieliśmy sporo sytuacji z których skutecznie wykorzystaliśmy 3. Jedynie w 53` po szybkim wznowieniu z rzutu wolnego gospodarze stWorzyli akcję po której straciliśmy bramkę. Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy drużyny trampkarzy, dwóch z nich swoją dobrą dyspozycję podkreśliło zdobyciem bramki. Mimo faktu, że do zakończenia ligi zostały do rozegrania jeszcze dwie kolejki, to nasza drużyna zakończyła już w niej udział (dwa ostatnie mecze pauza). Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom reprezentującym drużynę Juniorów MKS Piast Żmigród za zaangażowanie podczas jednostek treningowych oraz meczów. Bywały lepsze momenty, a także te gorsze ale ostatecznie zawsze pokazaliśmy, że gramy w jednej drużynie. Można powiedzieć, że naszemu 4 miejscu już nic nie zagraża, nie zależnie od wyników w dwóch ostatnich kolejkach. Oczywiście wszyscy chcieliśmy więcej. Uważam, że i tak jest to dobry wynik tak “młodej” drużyny (większość zawodników z rocznika Juniora Młodszego) – zrelacjonował to spotkanie trener juniorów Piasta Żmigród Mariusz Kłos.

Strzelinianka Strzelin – Piast Żmigród 1:3 (0:2)

Piast: M. Krawczyszyn (75` B. Kuriata) – Sz. Jędrkowiak (70` O. Eliasz), J. Przybylski (65` H. Kulig), K. Sosnowski, K. Michalski – P. Robak (80` D. Ptak), J. Adamczyk,
K. Wiktorowicz, J. Kamiński – F. Przystuplak, K. Bąk (45` M. Migdał).

Bramki dla Piasta: K. Wiktorowicz – 21`, K. Bąk – 36`, J. Kamiński – 59`.

Bramka dla Strzelinianki: 53`.