JUNIORZY POKONALI ŚLĘZĘ

W swoim drugim sparingu juniorzy starsi prowadzeni przez trenera Adama Piotrowskiego zmierzyli się z drużyną Ślęzy Wrocław. Mecz rozgrywany w Żmigródku zakończył się wygraną naszych młodzieżowców 3:2.

Adam Piotrowski

Nasze drugie spotkanie i zupełnie inny przeciwnik. To dobrze że mogliśmy rozegrać taki mecz, ponieważ byłem ciekaw jak wyglądają inni chłopcy, z którymi będziemy się mierzyć w lidze. Jestem bardzo zadowolony widząc ile pracy i zaangażowania wkladają w to moi podopieczni. To mnie niezmiernie cieszy i buduje! Dzisiaj chłopcom w szatni powiedziałem że najlepsza forma obrony jest atak, a oni zrealizowali to na boisku, dużo sytuacji strzeleckich i prób szybkiego odbioru piłki. Pomimo bramki “do szatni” chłopcy, którzy dopiero co weszli na boisko w drugiej połowie dali bardzo dobry impuls. Zaangażowanie i determinacja pozwoliła cieszyć się z wygranej, jednak jesteśmy dopiero na początku swej drogi i dużo, dużo jeszcze pracy przed nami, więc wszyscy musimy wykazać się cierpliwością i wytrwałością.

Skład Piasta w I połowie: A. Błoński- N. Błoński, Wojtkowiak, Duczemiński, Rękas, Świątek, Eliasz, Krawczyszyn, Wiktorowicz, Raszeja, P. Puszko

Skład Piasta w II połowie: testowany – Rękas (76′ Błoński), Wojtkowiak, Sosnowski, Rupociński, Kamiński, Mkrtchyan, Eliasz, Kwasigroch, Krawczyszyn (76′ Ł. Puszko), P. Puszko (84′ Krawczyszyn)

Piast Żmigród (j) 3:2 Ślęza Wrocław (1:1)

Bramki: 54′ Eliasz (k.) 56′ Krawczyszyn 66′ P. Puszko