KOLEJNE CENNE DOŚWIADCZENIE ŻAKÓW

KOLEJNE CENNE DOŚWIADCZENIE ŻAKÓW

Grupa Żak Czerwony, która powstała w lipcu 2019 ma za sobą kolejny weekend pełen emocji. Po turnieju,który odbył się w Żmigrodzie przyszedł czas na rozgrywki w Krotoszynie.

Dnia 12.01.2020 roku drużyna Żak Czerwony wzięła udział w V Turnieju Halowym o Puchar Prezydenta Lions Club Krotoszyn. Turniej rozgrywał się w trzech grupach po trzy drużyny. Następnie po zakończeniu fazy grupowej drużyny z pierwszych miejsc zagrały o miejsca 1-3 w Lidze Mistrzów, drużyny z miejsc drugich zagrały o miejsca 4-6 w Lidze Europy, a drużyny z miejsc trzecich zagrały w Lidze Polskiej o miejsca 7-9.

I tak o to zespół Piasta I Żmigród uplasował się na 8 miejscu, zajmując drugie miejsce w Lidze Polskiej, natomiast zespół Piasta II Żmigród zajął trzecie miejsce w Lidze Europy co w ostatecznym rozrachunku dawało 6 miejsce w turnieju. Dwóch naszych zawodników: Bartłomiej Gereło oraz Mateusz Procyszyn zostali wybrani „Dziewiątki Turnieju”. Brawo Chłopaki!

Bardzo dziękujemy Astrze Krotoszyn za zaproszenie i możliwość pokazania swoich umiejętności na specjalnie wyłożonej na ten Turniej zielonej nawierzchni. Gratulujemy wszystkim organizatorom turnieju za bardzo dobry poziom sportowy i organizacyjny tego wydarzenia.

Piast I Żmigród:
Jan Turowski, Bartłomiej Gereło, Bartosz Kędzierski, Marcel Matunin, Kacper Kmiotek, Igor Biernat, Mikołaj Krupieńczyk, Amelia Olszewska

Piast II Żmigród:
Brajan Kęsik, Mateusz Procyszyn, Jagna Jaros, Zuzanna Suwalska, Oskar Błaszczyk, Igor Szymanowicz, Tomasz Baran, Alan Sołopa, Aleksander Szczepański

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *