KOLEJNE CENNE DOŚWIADCZENIE ŻAKÓW

Grupa Żak Czerwony, która powstała w lipcu 2019 ma za sobą kolejny weekend pełen emocji. Po turnieju,który odbył się w Żmigrodzie przyszedł czas na rozgrywki w Krotoszynie.

Dnia 12.01.2020 roku drużyna Żak Czerwony wzięła udział w V Turnieju Halowym o Puchar Prezydenta Lions Club Krotoszyn. Turniej rozgrywał się w trzech grupach po trzy drużyny. Następnie po zakończeniu fazy grupowej drużyny z pierwszych miejsc zagrały o miejsca 1-3 w Lidze Mistrzów, drużyny z miejsc drugich zagrały o miejsca 4-6 w Lidze Europy, a drużyny z miejsc trzecich zagrały w Lidze Polskiej o miejsca 7-9.

I tak o to zespół Piasta I Żmigród uplasował się na 8 miejscu, zajmując drugie miejsce w Lidze Polskiej, natomiast zespół Piasta II Żmigród zajął trzecie miejsce w Lidze Europy co w ostatecznym rozrachunku dawało 6 miejsce w turnieju. Dwóch naszych zawodników: Bartłomiej Gereło oraz Mateusz Procyszyn zostali wybrani „Dziewiątki Turnieju”. Brawo Chłopaki!

Bardzo dziękujemy Astrze Krotoszyn za zaproszenie i możliwość pokazania swoich umiejętności na specjalnie wyłożonej na ten Turniej zielonej nawierzchni. Gratulujemy wszystkim organizatorom turnieju za bardzo dobry poziom sportowy i organizacyjny tego wydarzenia.

Piast I Żmigród:
Jan Turowski, Bartłomiej Gereło, Bartosz Kędzierski, Marcel Matunin, Kacper Kmiotek, Igor Biernat, Mikołaj Krupieńczyk, Amelia Olszewska

Piast II Żmigród:
Brajan Kęsik, Mateusz Procyszyn, Jagna Jaros, Zuzanna Suwalska, Oskar Błaszczyk, Igor Szymanowicz, Tomasz Baran, Alan Sołopa, Aleksander Szczepański