KOLEJNY DOBRY TEST PIASTA

Trener Piasta Żmigród Grzegorz Podstawek (na zdjęciu) ma prawo być zadowolony z bieżącego okresu przygotowawczego do wiosennych zmagań w III lidze. Codzienne zajęcia treningowe upływają zgodnie z planem, a dodatkowo piłkarze pozytywnie spisują się w meczach sparingowych. W dniu dzisiejszym (sobota, 4 lutego) żmigrodzianie zaliczyli kolejny sprawdzian meczowy i jak się okazało odnotowali kolejne zwycięstwo. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Środzie Ślaskiej Piast Żmigród wygrał z KGHM ZANAM Polkowice 3:1. Dwie bramki dla zwycięzców strzelił Patryk Bobkiewicz, a jedno trafienie dołożył Krystian Jajko, który imponuje skutecznością w spotkaniach towarzyskich. Warty podkreślenie jest fakt, że w konfrontacji z polkowiczanami ekipa trenera Grzegorza Podstawka zaprezentowała niezwykle ambitny charakter, gdyż do przerwy przegrywała 0-1. Po zmianie stron jednak potrafiła zdominować rywala i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Przypomnijmy, że do tej pory Piast w sumie rozegrał cztery mecze towarzyskie w których zaliczył trzy wygrane (2-0 z Miedzią II Legnica, 3-2 ze Ślęzą Wrocław i 3-1 z KGHM ZANAM Polkowice) i doznał jednej porażki z I-ligową Miedzią Legnica 1-5.

Piast Żmigród – KGHM  ZANAM Polkowice        3-1(0-1)

Bramki dla Piasta: Krystian jajko 1, Patryk Bobkiewicz 2.

Piast: Rafał Janczak – zawodnik testowany, zawodnik testowany, Filip Kendzia, Kamil Krzanowski, Mateusz Olikiewicz, Kamil Pilarski, Karol Stachowiak, zawodnik testowany, Cezary Kępczyński, Karol Bąk.

Ponadto grali: Szymon Sołtyński, Oskar Majbroda, Maciej Badel, Patryk Bobkiewicz, Damian Celuch, Adrian Balcerzak, zawodnik testowany.

Podstawek (2)