KONIEC PIŁKARSKICH WAKACJI, PIERWSZY MECZ MISTRZOWSKI JUŻ 25 SIERPNIA, ZAWODNICY DRUŻYNY MŁODZIKÓW WRACAJĄ DO TRENINGÓW

30 czerwca uroczyście podsumowaliśmy sezon  2017/2018. Za ciężką i systematyczną pracę zawodnicy zostali zasłużenie nagrodzeni. Wszystkim życzyliśmy udanych  – nie tylko pod względem sportowym – wakacji. Zachęcaliśmy do codziennej i systematycznej aktywności fizycznej, napomknęliśmy o zdrowym odżywianiu się. Od tamtego momentu minęło niemal 6 tygodni. Najwyższa pora na wznowienie zajęć.

W poniedziałek, 13 sierpnia o godz. 9.30 na  bocznym boisku kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Sportowej odbędzie się pierwszy trening zespołu młodzików U-13 MKS Piast Żmigród, a po nim kolejne: we wtorek, w czwartek i piątek. W sezonie 2018/2019 w młodzikach mogą grać chłopcy urodzeni w  latach 2006 – 2007 i oczywiście młodsi.

Na zajęcia zapraszamy naładowanych pozytywną energią chłopców z dwóch wymienionych roczników, dla których najbardziej popularny na świecie sport – piłka nożna jest wielką życiową pasją. Zaproszenie kierujemy nie tylko do graczy, którzy reprezentowali nasz klub w ubiegłym sezonie, ale także do utalentowanych piłkarsko chłopców do tej pory nigdzie nie grających oraz do zawodników, którzy chcieliby kontynuować przygodę z piłką w Żmigrodzie.

Informujemy, że trenerem zespołu młodzików (do odwołania) będzie Jan Fedyna – tel. 609 533 964.  

WAŻNE!

W przyszłym tygodniu po jednym z treningów odbędzie się spotkanie prezesa Klubu Rafała Zagórskiego  oraz trenera Jana Fedyny z Rodzicami zawodników, na którym wspólnie ustalimy zasady funkcjonowania zespołu w najbliższym sezonie

Sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Wystąpimy w III Wrocławskiej Lidze Okręgowej Młodzików. Po raz pierwszy będziemy rywalizowali z rówieśnikami. Przypomnijmy, do tej pory na ogół byliśmy młodsi od swoich rywali. Terminarz: Olympic IV Wrocław (25 sierpnia), SP Milicz (1 września), Unia Wrocław (8 września), UKS AS Milicz (12 września),  PKS Łany (15 września), FC Wrocław III Academy (22 września) i Tęcza Brzezia Łąka (29 września). Po meczu z Tęczą odbędzie się runda rewanżowa, która zakończy się 17 listopada.