KONIEC PIŁKARSKICH WAKACJI, PIERWSZY MECZ MISTRZOWSKI JUŻ 25 SIERPNIA, ZAWODNICY DRUŻYNY MŁODZIKÓW WRACAJĄ DO TRENINGÓW

KONIEC PIŁKARSKICH WAKACJI, PIERWSZY MECZ MISTRZOWSKI JUŻ 25 SIERPNIA, ZAWODNICY DRUŻYNY MŁODZIKÓW WRACAJĄ DO TRENINGÓW

30 czerwca uroczyście podsumowaliśmy sezon  2017/2018. Za ciężką i systematyczną pracę zawodnicy zostali zasłużenie nagrodzeni. Wszystkim życzyliśmy udanych  – nie tylko pod względem sportowym – wakacji. Zachęcaliśmy do codziennej i systematycznej aktywności fizycznej, napomknęliśmy o zdrowym odżywianiu się. Od tamtego momentu minęło niemal 6 tygodni. Najwyższa pora na wznowienie zajęć.

W poniedziałek, 13 sierpnia o godz. 9.30 na  bocznym boisku kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Sportowej odbędzie się pierwszy trening zespołu młodzików U-13 MKS Piast Żmigród, a po nim kolejne: we wtorek, w czwartek i piątek. W sezonie 2018/2019 w młodzikach mogą grać chłopcy urodzeni w  latach 2006 – 2007 i oczywiście młodsi.

Na zajęcia zapraszamy naładowanych pozytywną energią chłopców z dwóch wymienionych roczników, dla których najbardziej popularny na świecie sport – piłka nożna jest wielką życiową pasją. Zaproszenie kierujemy nie tylko do graczy, którzy reprezentowali nasz klub w ubiegłym sezonie, ale także do utalentowanych piłkarsko chłopców do tej pory nigdzie nie grających oraz do zawodników, którzy chcieliby kontynuować przygodę z piłką w Żmigrodzie.

Informujemy, że trenerem zespołu młodzików (do odwołania) będzie Jan Fedyna – tel. 609 533 964.  

WAŻNE!

W przyszłym tygodniu po jednym z treningów odbędzie się spotkanie prezesa Klubu Rafała Zagórskiego  oraz trenera Jana Fedyny z Rodzicami zawodników, na którym wspólnie ustalimy zasady funkcjonowania zespołu w najbliższym sezonie

Sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Wystąpimy w III Wrocławskiej Lidze Okręgowej Młodzików. Po raz pierwszy będziemy rywalizowali z rówieśnikami. Przypomnijmy, do tej pory na ogół byliśmy młodsi od swoich rywali. Terminarz: Olympic IV Wrocław (25 sierpnia), SP Milicz (1 września), Unia Wrocław (8 września), UKS AS Milicz (12 września),  PKS Łany (15 września), FC Wrocław III Academy (22 września) i Tęcza Brzezia Łąka (29 września). Po meczu z Tęczą odbędzie się runda rewanżowa, która zakończy się 17 listopada.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *