LIGA TYPERÓW z IHAA.PL !

LIGA TYPERÓW z ihaa.pl

Sponsorem Ligi Typerów jest Pan Bogdan Kowalczyk właściciel Sklepu Internetowego ihaa.pl, który prowadzi Hurtownię Elektroniczną ze sprzętem RTV. Firma znajduję się w Żmigrodzie przy ul. Kościuszki 15b. Wszystkich serdecznie zapraszamy na zakupy z branży elektronicznej na stronę firmy ihaa.pl, bądź bezpośrednio w hurtowni.

REGULAMIN LIGI TYPERÓW;

 1. Liga Typerów jest konkursem organizowanym przez Miejski Klub Sportowy Piast Żmigród polegającym na typowaniu wyników meczów naszej drużyny.
 2. Każdy uczestnik Ligi Typerów w momencie wysłania zgłoszenia z przewidywanym wynikiem meczu wyraża w ten sposób akceptację Regulaminu Ligi Typerów
 3. Aby zgłoszenie uczestnictwa i wytypowanie meczu było wiążące powinno zawierać imię i nazwisko osoby typującej, wynik spotkania, strzelców goli itp.
 4. Każdy uczestnik zobowiązuje się podać swoje dane osobowe zgodnie ze stanem rzeczywistym.
 5. Po każdej kolejce, na stronie www.piast-zmigrod.pl, będzie publikowany ranking najlepszych typerów. Jeżeli dany uczestnik nie chce, aby jego imię i nazwisko było publicznie wymienione w rankingu powinien podczas typowania wyniku meczu podać Pseudonim (np. Fryzjer, Piast-Kluczbork 1-0, strzelec gola Oskar Trzepacz)
 6. Każdy uczestnik może w danej kolejce tylko raz wytypować wynik spotkania, wskazać strzelców goli itp. Powtórne wysłanie zgłoszenia na ten sam mecz, choćby w celu jego poprawy nie będzie brane pod uwagę. Wiążący jest tylko pierwszy wytypowany wynik w danej kolejce.
 7. Rozpoczęcie typowania danej kolejki ma miejsce po ukazaniu się w dniu meczu zapowiedzi o możliwości typowania wyniku na profilu FB strony klubu w komentarzach zapowiedzi.
 8. Zakończenie typowania odbywa się zawsze w chwili rozpoczęcia typowanego meczu. Zgłoszenia po tym terminie jak również edytowane typowania, po rozpoczęciu meczu, nie będą brane pod uwagę przy podliczaniu punktacji.
 9. Do ligi typerów można dołączyć w dowolnej kolejce sezonu 2018/2019.
 10. Uczestnik może zdobyć punkty wg następujących zasad:
 • Za poprawne wytypowanie zwycięskiej drużyny: +2pkt
 • Za poprawne wskazanie remisu w meczu: + 2 pkt
 • Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku meczu: +5pkt
 • Za poprawne wytypowanie zwycięskiej drużyny, dokładnego wyniku oraz poprawne wskazanie strzelców gola/goli dla Piasta Żmigród: +10pkt

Przykład; wynik meczu Piast Żmigród – MKS Kluczbork 2-2, gole strzelił 1 Froń, 1 Koźlik

Osoba która poprawnie wytypowała remis w meczu, wskazała dokładny wynik meczu oraz wskazała poprawnie strzelców goli, otrzyma do ogólnej klasyfikacji + 17pkt

+2 pkt za poprawne wskazanie zwycięskiej drużyny

+5 pkt za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku

+10 pkt za poprawne wskazanie remisu w meczu, poprawne wytypowanie dokładnego wyniku oraz poprawne wskazanie strzelców goli.

 

 1. O klasyfikacji uczestników decyduje zdobyta liczba punktów, a w przypadku takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszenia wytypowanego wyniku.
 2. Nagrodą dla pierwszego z najlepszych typerów, po każdej kolejce jest proporczyk Miejskiego Klubu Sportowego Piasta Żmigród, ufundowany przez klub.
 3. Przewidziane są także nagrody dla zwycięzcy całej Ligi Typerów, czyli osób, które zajmą 1,2,3 miejsce w klasyfikacji ogólnej na zakończenie sezonu, ufundowane przez Pana Bogdana Kowalczyka właściciela Internetowego Sklepu ihaa.pl.                  Nagrody dla tych osób przedstawiają się następująco;

1 Miejsce – Deskorolka Cruiser Black by Quer – wartości 700 zł.

2 Miejsce – Video Rejestrator Xblitz Go se – wartości 360 zł.

3 Miejsce – Słuchawki Blaupunkt Comfort Cn-112 Noise – wartości 120 zł

 1. Nagrody zostaną przekazane przez sponsora, najlepszym typerom po zakończonym sezonie 2018/2019 i podliczeniu ostatniej kolejki punktacji typerów. Nie później jednak, jak do dnia 30 czerwca 2019 roku.