MALI GRACZE – WIELKIE GRANIE. I TURNIEJ ŻAKÓW O PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻMIGRÓD. ZAPRASZAMY – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

W najbliższą niedzielę, 15 września 2019 roku o godzinie 10.00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Żmigrodzie rozpocznie się I Letni Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród. Na dwóch małych boiskach  – w składach 5-osobowych – 10 zespołów będzie rywalizowało o nagrody zespołowe, a zawodnicy o wyróżnienia indywidualne. Oto drużyny, które zobaczymy w Żmigrodzie:

Grupa A: AS Milicz, AP Fair Play Wrocław, AP Gool Wołów, AP Reissa Rawicz i Piast I Żmigród;

Grupa B: Ślęza Wrocław, AP Brzeg Dolny, Dolpasz Skokowa,  Polonia Trzebnica i Piast II Żmigród.

Głównym sponsorem Miejskiego Klubu Sportowego Piast Żmigród jest Gmina Żmigród, Gminna, która nie tylko pomaga naszemu klubowi, ale również bardzo mocno WSPIERA SPORT lokalny w szerokim tego słowa znaczeniu.  Żaki będą walczyły o główne trofeum – Puchar Burmistrza Gminy pana Roberta Lewandowskiego. Gminnemu Samorządowi bardzo dziękujemy za zrozumienie i okazaną pomoc przy współorganizacji turnieju. Dziękujemy także Bankowi Spółdzielczemu w Żmigrodzie, Starostwu Powiatowemu w Trzebnicy, Zespołowi Placówek Kultury w Żmigrodzie oraz prężnie rozwijającej się firmie „Kopareczka”.

W niedzielnym turnieju Piast reprezentować będzie zespół Kamila Pilarskiego. Młody i ambitny trener, wspomagany przez RODZICÓW dopina ostatnie szczegóły organizacyjne, by żmigrodzki turniej został na długo zapamiętany przez dzieci i kibiców.

WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ PRZED POŁUDNIEM NA STADIONIE! ZAPRASZAMY – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!