MIKOŁAJKOWY TRENING ŻAKÓW

MIKOŁAJKOWY TRENING ŻAKÓW

W piątek (29.11.2019r.) trenerzy grupy Żak Biały i Czerwony zorganizowali grę wewnętrzną między swoimi zespołami. Pod koniec treningu odwiedził naszych młodych zawodników niespodziewany gość – Święty Mikołaj.

Był to wyjątkowy dzień dla naszych młodych zawodników. Piątkowy trening zbliżał się ku końcowi gdy nagle na boisko wbiegł Święty Mikołaj! Duże zaskoczenie i ogromna radość na twarzach dzieci, był to dzień pełen niespodzianek dla Żaków. Po kilku minutach gry z naszymi zawodnikami,Święty Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci na środek boiska i po kolei wręczył wszystkim zawodnikom prezenty jakie dla nich przygotował. Na koniec zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z młodymi piłkarzami i powiedział, że jeszcze do nas wróci.

Zespół trenera Kamila Pilarskiego po zakończonym treningu udał się ze swoimi zawodnikami i ich rodzicami do Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA – ZDRÓJ. Na miejscu czekał na wszystkich ciepły posiłek i wieczór pełen emocji związanych z rywalizacją na kręgielni.

Kolejny raz mogliśmy się przekonać jak świetna atmosfera panuje w Żakach trenera Kamila Pilarskiego. Dziękujemy trenerowi i rodzicom za zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj wkrótce odwiedzi nas ponownie.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *