MIKOŁAJKOWY TRENING ŻAKÓW

W piątek (29.11.2019r.) trenerzy grupy Żak Biały i Czerwony zorganizowali grę wewnętrzną między swoimi zespołami. Pod koniec treningu odwiedził naszych młodych zawodników niespodziewany gość – Święty Mikołaj.

Był to wyjątkowy dzień dla naszych młodych zawodników. Piątkowy trening zbliżał się ku końcowi gdy nagle na boisko wbiegł Święty Mikołaj! Duże zaskoczenie i ogromna radość na twarzach dzieci, był to dzień pełen niespodzianek dla Żaków. Po kilku minutach gry z naszymi zawodnikami,Święty Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci na środek boiska i po kolei wręczył wszystkim zawodnikom prezenty jakie dla nich przygotował. Na koniec zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z młodymi piłkarzami i powiedział, że jeszcze do nas wróci.

Zespół trenera Kamila Pilarskiego po zakończonym treningu udał się ze swoimi zawodnikami i ich rodzicami do Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA – ZDRÓJ. Na miejscu czekał na wszystkich ciepły posiłek i wieczór pełen emocji związanych z rywalizacją na kręgielni.

Kolejny raz mogliśmy się przekonać jak świetna atmosfera panuje w Żakach trenera Kamila Pilarskiego. Dziękujemy trenerowi i rodzicom za zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj wkrótce odwiedzi nas ponownie.