MINIMALNA PRZEGRANA Z REZERWAMI “KOLEJORZA”

W rozegranym dzisiaj (sobota, 11 lutego) meczu towarzyskim dwóch III-ligowych ekip Piast Żmigród przegrał w Popowie z Lechem II Poznań 1:2. Jedynego gola dla żmigrodzian zdobył w drugiej części gry Filip Kendzia (na zdjęciu) w zamieszaniu w polu karnym rywala po dośrodkowaniu  z rzutu rożnego. W 37 minucie gry prowadzenie Wielkopolanom dał Tomasz Kaczmarek. Wcześniej „Kolejorz” nie wykorzystał rzutu karnego. Zwycięstwo Lechowi II zapewnił w 70 minucie spotkania Dawid Kurminowski. Kolejny mecz towarzyski podopieczni trenera Grzegorza Podstawka rozegrają najbliższą środę (15 lutego, godz. 18.00) z Sokołem Wielka Lipa. Sparing odbędzie się na stadionie ze sztuczną nawierzchnią w Środzie Śląskiej.

Lech II Poznań – Piast Żmigród 2:1 (1:0)

Bramka dla Piasta: Filip Kendzia (62).

Bramki dla Lecha: Kaczmarek T. (37), Kurminowski (70)

Lech II Poznań: Miłosz Mleczko (55. Wojciech Olesiński) – Jan Andrzejewski, Marcin Banaszak (46. Jurica Cindrić), Kacper Wojdak (46. Filip Nawrocki), Tymoteusz Puchacz (46. Maciej Orłowski) – Jakub Pawlicki (46. Maciej Spychała), Niklas Zulciak (46. Jakub Moder) – Tomasz Kaczmarek (46. Patryk Janasik), Krzysztof Kołodziej (46. Marek Mróz), Wojciech Mielcarek (46. Arkadiusz Kaczmarek) – Paweł Tomczyk (46. Dawid Kurminowski)

Piast: Dariusz Szczerbal – Oskar Majbroda, Patryk Gołębiewski, Filip Kendzia, Maciej Badel, Mateusz Olikiewicz, Kamil Pilarski, Damian Celuch, zawodnik testowany, Cezary Kępczyński, Patryk Bobkiewicz.

Ponadto grali: Michał Krawczyszyn, Piotr Niewieściuk, Grzegorz Mazurek, Krystian Jajko, Karol Stachoiwiak, Adrian Balcerzak, Karol Bąk, Szymon Sołtyński, zawodnik testowany, zawodnik testowany.