MISJA ROW

Już tylko minuty dzielą nas od starcia z ROW-em Rybnik! Stawka jest wysoka, gdyż wygrana w dzisiejszym meczu pozwoli nam opuścić strefę spadkową.

ROW jest drużyną, która w tym sezonie gra w kratkę. Klub przez 7 sezonów występujący na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce mecze lepsze przeplata tymi gorszymi. Nie inaczej jest ostatnio. Po 3 meczach bez wygranej rybniczanie pokonali tydzień temu u siebie MKS Kluczbork i zajmują w tym momencie 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów i bilansem bramkowym 19:20.

W ekipie ROW-u nie sposób wyróżnić jednego snajpera. Gole strzelane są przez wielu zawodników, a najwięcej ma ich na ten moment zaledwie 17-letni Jakub Kuczera (5 bramek), za nim plasują się Łukasz Krakowczyk, Kamil Spratek i Marcin Wodecki (wszyscy po 3 bramki).

Z drużyną z Rybnika zagramy po raz drugi w historii. Pierwsza potyczka zakończyła się zwycięstwem Dumy Doliny Baryczy 4:2. W meczu rozgrywanym w Żmigrodzie 24 sierpnia ubiegłego roku bramki strzelali Alan Wojtaszek, Michał Koźlik, Filip Kendzia oraz Dawid Zieliński.

Mecz będzie transmitowany specjalnie dla was za pośrednictwem telewizji internetowej Śląskie TV. Koszt transmisji – 12 zł.

LINK: https://www.slaskie.tv/ppv-mks-piast-zmigrod-row-1964-rybnik