MŁODZIKI PRZEGRYWAJĄ ZE ŚLĘZĄ WROCŁAW

Seniorzy zremisowali ze Ślęza Wrocław, niestety porażką zakończył się dla nas mecz tych drużyn w Lidze Okręgowej Młodzików.

Dwa mecze między Ślęzą a Piastem jednego dnia i to na tym samym obiekcie. Gdy emocjonowaliśmy się spotkaniem naszej pierwszej drużyny, obok na boisku walczyli o punkty Młodziki. Podopieczni trenera Bednarskiego dzielnie walczyli z rówieśnikami z Wrocławia. W pierwszej połowie meczu bramek nie zobaczyliśmy, po przerwie gospodarze byli bardziej skuteczni i zwyciężyli 2-0.

Już jutro (30.10.2019r.) na boisku bocznym o punkty Młodziki rywalizować będą z zespołem Olympicu II Wrocław. Początek meczu o godzinie 16:30 na boisku bocznym naszego obiektu.