NIEDBAŁA, ZAGÓRSKI I KŁOS, CZYLI POWRÓT DO DOMU PO LATACH

Niedawno ogłaszaliśmy powstanie II drużyny Piasta, której sponsorem tytularnym jest sklep internetowy ihaa.pl. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że po latach wracają do Piasta, jako grający trenerzy Mariusz Niedbała oraz Sebastian Zagórski. Zawodnicy ci po odejściu ze żmigrodzkiego klubu kilka lat temu nie zwolnili tempa i reprezentowali w tym czasie z sukcesami barwy okolicznych drużyn takich jak Barycz Sułów, Orzeł Prusice, czy Rawia Rawicz. Oprócz tego mamy dla was kolejną świetną informację – kierownikiem drużyny Ihaa.pl Piast II Żmigród będzie Henryk Kłos. Pan Henryk to osoba związana od wielu lat z Piastem oraz ojciec naszych byłych zawodników: Mariusza i Sylwestra.

Oto, jak skomentował ostatnie działania klubu Prezes Piasta, Rafał Zagórski:

“Traktujemy powstanie II zespołu bardzo poważnie. Od samego początku młodzi zawodnicy Piasta będą mieli wsparcie w osobach kierownika Pana Henryka Kłosa, który będzie odpowiedzialny za sprawy organizacyjne zespołu, grającego trenera Mariusza Niedbały oraz jego grającego asystenta – zresztą mojego brata Sebastiana Zagorskiego. Obydwaj grający trenerzy swoim doświadczeniem i we współpracy ze sztabem I zespołu, będą mieli za zadanie wprowadzanie młodych zawodników do piłki seniorskiej. Już w pierwszym sezonie chcemy awansować do klasy A, by podnieść w tym zespole jak najszybciej poziom sportowy. Czy to się uda?, czas pokaże.”

Przypominamy, że cały czas trwa nabór do II zespołu. Zgłoszenia przyjmuje trener Mariusz Niedbała (numer telefonu: 664 058 844). W najbliższy wtorek (19 lipca) o godz. 17:45 odbędzie się pierwszy trening, który rozpocznie okres przygotowawczy II zespołu.