NOWY-STARY TRENER PIASTA!

Dłużej nie będziemy trzymać kibiców w niepewności. Zarząd Klubu doszedł do porozumienia z nowym trenerem, a został nim ponownie Kamil Socha!

Po rozstaniu się z trenerem Edim Andradiną klub rozpoczął poszukiwania jego następcy.
Nowym sternikiem klubu został dobrze znany i szanowany w Żmigrodzie – Kamil Socha. W sezonie 2017/2018 obejmował nasz klub po trenerze Podstawku, wówczas sytuacja klubu była trudna. W 17 meczach Piast Żmigród zajmował 14 miejsce w tabeli. Jak zakończył się dla nas sezon 2017/2018? Zwyciężamy aż w 11 spotkaniach drugiej rundy i kończymy sezon na wysokim 6 miejscu. Piast był jedną z rewelacji ligi – biorąc pod uwagę tylko mecze w rundzie rewanżowej zajęliśmy 1 miejsce!

Przed trenerem Kamilem kolejne niełatwe zadanie w Żmigrodzie. Klub znajduje się w strefie spadkowej ze strata 5 punktów do bezpiecznej pozycji. Jak poradzi sobie trener Socha w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020? Wierzymy, że ponownie stanie na wysokości zadania i w rundzie rewanżowej Piast Żmigród zacznie piąć się do góry tabeli.

Trener Kamil Socha pochodzi ze Skierniewic. W sezonie 2004/2005 zajął 5 miejsce w III lidze z seniorami Unii Skierniewice. W sezonie 2011/2012 z MKS Kutno zajął 2. miejsce w III lidze. Następnie pracował w Akademii Legii Warszawa, a później został asystentem trenera w I-ligowym Zagłębiu Sosnowiec. Po półrocznej przygodzie z Piastem Żmigród trafił do I-ligowych Wigier Suwałki. Zanim ponownie stał się naszym trenerem pracował w II-ligowej Pogoni Siedlce.

Życzymy naszemu szkoleniowcowi ponownego sukcesu z Piastem Żmigród. Witamy w Żmigrodzie!