NOWY-STARY TRENER ZADEBIUTUJE Z KLUCZBORKIEM

To nie będzie zwykły mecz. W Żmigrodzie w tym tygodniu doszło do zmiany szkoleniowca. Marcina Foltyna zastąpił Kamil Socha, który w spotkaniu 10. kolejki III ligi pomiędzy Piastem a MKS Kluczbork postara się o dobry wynik już na starcie swojej kolejnej przygody z Piastem.

Nasz sobotni rywal podobnie jak żmigrodzianie gra poniżej oczekiwań. MKS plasuje się na 14. miejscu w tabeli z dorobkiem 9 punktów i bilansem bramkowym 9:17. Podopieczni trenera Tomasza Kazimierowicza nie wygrali od 6 spotkań i podobnie jak nasi zawodnicy chcą w końcu zaznać smaku wygranej. Ostatnie 2 kolejki to nieznaczna poprawa dyspozycji zespołu z Kluczborka. Po 4 przegranych przyszła pora na remisy – 1:1 u siebie z Gwarkiem Tarnowskie Góry i taki sam wynik przed tygodniem na wyjeździe w Pawłowicach.

Co ciekawe przed ostatnim meczem naszej drużyny z MKS-em w Piaście również doszło do zmiany trenera. W pierwszym meczu za kadencji Marcina Foltyna Piast zremisował z biało-niebieskimi 2:2 po dublecie Daniela Stanclika, który wyrwał remis dla naszej drużyny w 90. minucie meczu.

Najlepszym strzelcem ekipy z Kluczborka jest w tym sezonie król strzelców poprzednich rozgrywek, Marcin Przybylski. Jego wynik strzelecki z obecnego sezonu nie powala jednak na kolana. W 9 meczach Przybylski wpisał się na listę strzelców trzykrotnie. Razem z nim na podium strzelców MKS-u z 2 bramkami są Dominik Lewandowski oraz Lucjan Zieliński.

Początek meczu w sobotę 25 września o godz. 16:00 na żmigrodzkim stadionie OSiR. Zapraszamy!