OBLANY OSTATNI TEST. ZA TYDZIEŃ STARTUJE III LIGA!

W rozegranym dzisiaj meczu towarzyskim Piast Żmigród przegrał na własnym stadionie z Mieszko Gniezno 1-3. Honorowego gola dla żmigrodzian strzelił Eryk Moryson. Niestety pechowo pojedynek ten zakończył się dla środkowego obrońcy gospodarzy Patryka Gołębiewskiego, który w 43 minucie gry po starciu z rywalem doznał złamania nosa i karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Trzymamy kciuki za “Gołąbka” i jego szybki powrót do zdrowia.   Był to ostatni sprawdzian zespołu trenera Ediego Andradiny przed inauguracja sezonu 2018/2019. Za tydzień w sobotę (4 sierpnia) na starcie nowych rozgrywek Piast na własnym stadionie podejmie spadkowicza z II ligi MKS Kluczbork (godz. 17.00). Już teraz zapraszamy wszystkim sympatyków piłkarskich na to spotkanie!

Piast Żmigród – Mieszko Gniezno    1-3 (0-2)
Bramki: 0-1 Mieszko (11), 0-2 Mieszko (28), 1-2 Moryson (46), 1-3 Mieszko (58).
Piast: Jakub Matlak – Mateusz Jaros, Michał Kożlik, Patryk Gołębiewski, Wojciech Bzdęga, Mikołaj Juchacz, Piotr Niewieściuk, Krystian Jajko, Eryk Moryson, Cezary Kepczyński, Oskar Trzepacz.
Ponadto grali: Krzysztof Wiktorowicz, Patryk Łukaszewski, Maciej Badel, Patryk Bobkiewicz, Aleksander Sobczak, Szymon Froń, Mokołaj Sadowczyk, testowany, Paweł Kohut.