OFICJALNIE: ASYSTENT TRENERA – MICHAŁ RADZISZEWSKI. WITAMY W KLUBIE!

OFICJALNIE: ASYSTENT TRENERA – MICHAŁ RADZISZEWSKI. WITAMY W KLUBIE!

Od jakiegoś czasu trwały poszukiwania osoby, która będzie pomagać trenerowi Kamilowi. Poznajmy lepiej nowego asystenta  trenera, który dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, a jest nim Michał Radziszewski.

Od dziecka związany z piłką nożną, pierw jako zawodnik grup młodzieżowych w MKS Osadnik Myślibórz , w klubie z miasta w którym się wychował. To właśnie w tym klubie pasję do piłki nożnej zaszczepił w nim jeden z jego trenerów. Na początku swojej trenerskiej przygody trafił do Pogoni Szczecin by odbyć tam staż w najmłodszych grupach młodzieżowych.  Rozpoczął pracę w Osadniku Myślibórz jako trener orlików, z czasem pełnił funkcję trenera w trzech grupach młodzieżowych w różnych klubach, dodatkowo pełnił funkcję grającego trenera w klubie Pionier Nawrocko w wieku zaledwie 21 lat.

Po zakończeniu studiów musiał zrezygnować z prowadzenia wszystkich zespołów by udać się do Anglii  w celach zarobkowych. Po 6 miesiącach wrócił do Polski i zamieszkał we Wrocławiu, wrócił również do piłki nożnej, a dokładnie jako trener.… Pogoni Szczecin. Rozpoczął pracę jako analityk w juniorach starszych, z tym zespołem pracował przez dwa sezony i zdobył dwukrotnie 2 miejsce w Mistrzostwach Polski. Po dwóch sezonach w Szczecinie rozpoczął pracę w grupach młodzieżowych Olimpiakosu Żerniki Wrocławskie, a rok później skorzystał z propozycji prowadzenia zespołu EKS Kolektyw Radwanice, jednocześnie pełnił w nim funkcję koordynatora grup młodzieżowych. Z tym zespołem w pierwszym sezonie nie udało się utrzymać w Lidze Okręgowej. Obecnie Kolektyw zajmuje 1 miejsce w Klasie A z przewagą 9 punktów nad drugą drużyną.

Trener Michał ma 30 lat i pracuje jako inżynier. Ukończył studia podyplomowe z analizy gry sportowej. Naszemu zespołowi ma z pewnością wiele do zaoferowania i już zapowiada, że dołoży wszelkich starań by pomóc zespołowi.

Współpraca z trenerem Sochą i zawodnikami, którzy mają doświadczenie z najwyższych lig to dla mnie sportowy awans, ale widzę płaszczyzny na których już teraz mogę pomóc drużynie.

Witamy trenera w naszym Klubie i życzymy samych sukcesów !

Share this post

Comment (1)

  • Przemek Reply

    Pamiętam Michała jako trenera mojego syna. Pełne zaangażowanie profesjonalne podejście do tematu. Głowa pełna pomysłów, zimna krew ale przede wszystkim szacunek dla zawodników. Mój syn zawsze go dobrze wspomina

    27 stycznia 2020 at 21:59

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *