OFICJALNIE: ASYSTENT TRENERA – MICHAŁ RADZISZEWSKI. WITAMY W KLUBIE!

Od jakiegoś czasu trwały poszukiwania osoby, która będzie pomagać trenerowi Kamilowi. Poznajmy lepiej nowego asystenta  trenera, który dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, a jest nim Michał Radziszewski.

Od dziecka związany z piłką nożną, pierw jako zawodnik grup młodzieżowych w MKS Osadnik Myślibórz , w klubie z miasta w którym się wychował. To właśnie w tym klubie pasję do piłki nożnej zaszczepił w nim jeden z jego trenerów. Na początku swojej trenerskiej przygody trafił do Pogoni Szczecin by odbyć tam staż w najmłodszych grupach młodzieżowych.  Rozpoczął pracę w Osadniku Myślibórz jako trener orlików, z czasem pełnił funkcję trenera w trzech grupach młodzieżowych w różnych klubach, dodatkowo pełnił funkcję grającego trenera w klubie Pionier Nawrocko w wieku zaledwie 21 lat.

Po zakończeniu studiów musiał zrezygnować z prowadzenia wszystkich zespołów by udać się do Anglii  w celach zarobkowych. Po 6 miesiącach wrócił do Polski i zamieszkał we Wrocławiu, wrócił również do piłki nożnej, a dokładnie jako trener.… Pogoni Szczecin. Rozpoczął pracę jako analityk w juniorach starszych, z tym zespołem pracował przez dwa sezony i zdobył dwukrotnie 2 miejsce w Mistrzostwach Polski. Po dwóch sezonach w Szczecinie rozpoczął pracę w grupach młodzieżowych Olimpiakosu Żerniki Wrocławskie, a rok później skorzystał z propozycji prowadzenia zespołu EKS Kolektyw Radwanice, jednocześnie pełnił w nim funkcję koordynatora grup młodzieżowych. Z tym zespołem w pierwszym sezonie nie udało się utrzymać w Lidze Okręgowej. Obecnie Kolektyw zajmuje 1 miejsce w Klasie A z przewagą 9 punktów nad drugą drużyną.

Trener Michał ma 30 lat i pracuje jako inżynier. Ukończył studia podyplomowe z analizy gry sportowej. Naszemu zespołowi ma z pewnością wiele do zaoferowania i już zapowiada, że dołoży wszelkich starań by pomóc zespołowi.

Współpraca z trenerem Sochą i zawodnikami, którzy mają doświadczenie z najwyższych lig to dla mnie sportowy awans, ale widzę płaszczyzny na których już teraz mogę pomóc drużynie.

Witamy trenera w naszym Klubie i życzymy samych sukcesów !