OGLĄDNIJ WYJAZDOWY MECZ PIASTA W PPV

Mamy pierwsze oznaki zimowej aury, ale nie zapominajmy, że w piłkarskiej 3 lidze (grupie 3) jest do rozegrania jeszcze jedna kolejka, która odbędzie się w najbliższą sobotę (24 listopada). Piast Żmigród na zakończenie rundy jesiennej bieżącego sezonu uda się do Tarnowskich Gór na pojedynek z miejscowym Gwarkiem. Przed załoga trenera Ediego Andradiny daleka wyprawa, ale dla sympatyków Piasta Żmigród mamy znakomitą informację. Otóż mecz ten będzie można obejrzeć “na żywo” w Żmigrodzie,a  dokładnie w PPV.

Transmisja na żywo meczu III Ligi: Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród. Początek w sobotę 24.11.2018 o godz. 12:50.
Po zaksięgowaniu wpłaty następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny!
Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl). Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem aby nie spóźnić się na transmisję. Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM!), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv

Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już nasze transmisje PPV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.

Transmisje Pay-Per-View Cena: 15.00 zł.