OKRES PRZYGOTOWAWCZY – 1 TYDZIEŃ

Nasi zawodnicy przygotowują się do rundy rewanżowej sezonu 2019/2020. Trener Kamil Socha przygląda się kilku testowanym zawodnikom. W dniu dzisiejszym udział w treningu wzięło łącznie ponad 30 zawodników, a już w najbliższy piątek zespół nasz rozegra pierwszy sparing.

W środę (8 stycznia) seniorzy Piasta Żmigród rozpoczęli okres przygotowawczy. Na pierwszych treningach trener Socha sprawdzał jaki poziom sprawnościowy prezentują zawodnicy poprzez test szybkości, wytrzymałości i siły. Z pewnością była to świetna okazja by porównać obecne wyniki z tymi jakie zawodnicy osiągnęli w sezonie 2017/2018, kiedy to po raz pierwszy trener Kamil Socha obejmował nasz zespół.

Do końca tygodnia z treningów wyłączeni są Szymon Rusiecki i Mateusz Jaros, którzy zmagają się z drobnymi urazami, pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera.
O pierwszych ruchach transferowych w kadrze naszego zespołu będziemy informować na bieżąco, a  możemy się ich spodziewać lada dzień.

W najbliższy piątek (17.01.2020) rozegrany zostanie pierwszy sparing, a rywalem naszym będzie Miedź II Legnica. Mecz odbędzie się w Legnicy, początek tego spotkania o godzinie 18:00.