ORLIKI NA TURNIEJU O PUCHAR PREZYDENTA LIONS CLUB KROTOSZYN

W zeszły weekend do Krotoszyna na Turniej o Puchar Prezydenta Lions Club Krotoszyn, udała się drużyna orlików Piasta pod wodzą trenera Adriana Balcerzaka. Przedstawiamy wam relację z tego turnieju okiem samego trenera:
W niedzielę 13 marca udaliśmy się do Krotoszyna na turniej o Puchar Prezydenta Lions Club Krotoszyn, w którym uczestniczyło aż 12 drużyn z dwóch województw. Turniej został podzielony na dwie części, a w każdej z nich rozegraliśmy po 3 mecze, co łącznie dało 120 minut gry. W pierwszej fazie trafiliśmy do grupy B, gdzie rywalizowaliśmy z zespołami: KP Centra Ostrów Wlkp., Akademia Krecika Ostrów Wlkp., MKS Siechnice II. Po dwóch wygranych pojedynkach i jednym przegranym w drugiej fazie turnieju trafiliśmy do “Ligi Europy”, w której swoje spotkania rozegraliśmy z zespołami: AP Rawia Rawicz, KKS Astra Krotoszyn, MKS Kania Gostyń, walcząc o miejsca 5-8. Niestety w tej części dwa razy musieliśmy uznać wyższość rywali, a raz podzieliliśmy się punktami. Ostatecznie turniej zakończyliśmy na 8 miejscu. Abstrahując od wyniku każdy bawił się świetnie, było dużo zwrotów akcji i rywalizacji, co wpływa pozytywnie na rozwój zawodników. Cały turniej zaliczamy na plus oraz kierujemy wielkie podziękowania dla organizatorów za świetną organizację!

 

Rezultaty meczów:

 

MKS Piast Żmigród – MKS Siechnice II 5:1
Bramki: Hudeczek 3, Jurecki, Kmiotek

 

MKS Piast Żmigród – Akademia Krecika Ostrów Wlkp. 2:5
Bramki: Hudeczek, Jurecki

 

MKS Piast Żmigród – KP Centra Ostrów Wlkp. 6:1
Bramki: Hudeczek 2, Jurecki 2, Panas, Janoś

 

MKS Piast Żmigród – AP Rawia Rawicz 1:8
Bramka: Janoś

 

MKS Piast Żmigród – MKS Kania Gostyń 0:3

 

MKS Piast Żmigród – KKS Astra Krotoszyn 1:1
Bramki: Hudeczek

 

Skład orlików Piasta: Henryk Belcarz, Michał Dalibor, Bartłomiej Gereło, Adam Gołębiowski, Aleksander Hudeczek, Maja Janoś, Jędrzej Jurecki, Kacper Kmiotek, Krzysztof Kołodyński, Igor Panas, Mateusz Procyszyn