ORLIKI NA TURNIEJU W MIEJSKIEJ GÓRCE

ORLIKI NA TURNIEJU W MIEJSKIEJ GÓRCE

W dniu 10.01.2021 r. grupa prowadzona przez trenera Cezarego Kępczyńskiego wzięła udział w kolejnym turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską REMAS Cup. Tym razem była to grupa Orlik Czerwony, a miejscem rozgrywania turnieju była Hala Widowiskowo – Sportowa w Miejskiej Górce. 


Był to pierwszy turniej tej grupy i od razu naszym chłopcom i dziewczynkom przyszło rywalizować z zawodnikami o 2, a od niektórych nawet o 3 lata starszymi. Stało się tak ze względu na decyzję organizatora o połączeniu turnieju dla rocznika 2009 z turniejem dla rocznika 2010 ze względu na panujące obostrzenia i rezygnację z udziału niektórych drużyn. Nasza drużyna rozegrała 5 spotkań. Rywalami były następujące zespoły: Sparta Miejska Górka, Akademia Reissa Kalisz, Akademia Lecha Poznań Rawicz, Pogoń Oleśnica, Szok Bojanowo. Niestety każde z nich zakończyło się porażką, ale nasi zawodnicy w każdym meczu dawali z siebie wszystko, z pewnością będą one dla nich dobrą lekcją, która zaprocentuje w dalszej przygodzie z piłką nożną. 

Naszą drużynę reprezentowali: Amelia Olszewska, Maja Procyszyn, Mateusz Procyszyn, Paweł Piontek, Bartłomiej Gereło, Aleksander Szczepański, Filip Korabik, Krzysztof Kurowski, Cyprian Seredyński, Henryk Belcarz.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *