ORLIKI NA TURNIEJU W MIEJSKIEJ GÓRCE

W dniu 10.01.2021 r. grupa prowadzona przez trenera Cezarego Kępczyńskiego wzięła udział w kolejnym turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską REMAS Cup. Tym razem była to grupa Orlik Czerwony, a miejscem rozgrywania turnieju była Hala Widowiskowo – Sportowa w Miejskiej Górce. 


Był to pierwszy turniej tej grupy i od razu naszym chłopcom i dziewczynkom przyszło rywalizować z zawodnikami o 2, a od niektórych nawet o 3 lata starszymi. Stało się tak ze względu na decyzję organizatora o połączeniu turnieju dla rocznika 2009 z turniejem dla rocznika 2010 ze względu na panujące obostrzenia i rezygnację z udziału niektórych drużyn. Nasza drużyna rozegrała 5 spotkań. Rywalami były następujące zespoły: Sparta Miejska Górka, Akademia Reissa Kalisz, Akademia Lecha Poznań Rawicz, Pogoń Oleśnica, Szok Bojanowo. Niestety każde z nich zakończyło się porażką, ale nasi zawodnicy w każdym meczu dawali z siebie wszystko, z pewnością będą one dla nich dobrą lekcją, która zaprocentuje w dalszej przygodzie z piłką nożną. 

Naszą drużynę reprezentowali: Amelia Olszewska, Maja Procyszyn, Mateusz Procyszyn, Paweł Piontek, Bartłomiej Gereło, Aleksander Szczepański, Filip Korabik, Krzysztof Kurowski, Cyprian Seredyński, Henryk Belcarz.