ORLIKI PIASTA NA TURNIEJU W ŻMIGRÓDKU

W niedzielę, 12 czerwca na boisku w Żmigródku odbył się kolejny turniej w ramach Dolnośląskiej Ligi Turniejowej. tym razem w rywalizacji brała udział drużyna orlików Piasta pod wodzą trenera Piotra Bednarskiego.
W turnieju udział wzięły ekipy Dolpaszu Skokowa, UKS-u Wińsko, MKP Wołów oraz Piasta Żmigród. Turniej rozegrano w systemie gier ,,każdy z każdym” mecz i rewanż, a każde spotkanie trwało 11 minut. W trakcie turnieju przeprowadzono konkurs rzutów karnych, który wygrał zawodnik MKP Wołów, Oliwier Okruszko (rocznik 2011). Zwycięzca w nagrodę otrzymał piłkę. Na boisku jak zawsze królowała dobra zabawa i rywalizacja fair-play.
Wszystkim przybyłym drużynom oraz rodzicom zawodników serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!
Drużyna Piasta Żmigród: rząd górny od lewej: Piotr Bednarski – trener, Henryk Belcarz, Brajan Kęsik, Tymon Litwinowicz i Krzysztof Kurek. rząd dolny od lewej: Michał Dalibor, Mateusz Procyszyn, Zuzanna Suwalska, Marta Lew, Igor Biernat i Nina Jórdeczka

 

Zawodnik MKP Wołów, Oliwier Okruszko – zwycięzca konkursu rzutów karnych.

 

Zdjęcie grupowe: MKP Wołów (koszulki niebieskie), Dolpasz Skokowa (koszulki żółte), UKS Wińsko (koszulki (czerwone) i Piast Żmigród (koszulki zielone).