PEWNA PUCHAROWA WYGRANA

PEWNA PUCHAROWA WYGRANA

Piast Żmigród w 1/32 Pucharu Polski Okręgu Wrocławskiego rozgromił na wyjeździe Barycz Milicz 7-0.

Barycz Milicz – Piast Żmigród 0-7 (0-4)

Piast: Matlak, Kendzia (46 Bzdęga), Sadowczyk, Kępczyński, Badel, Stasik, Froń (65 Jaros) , Kohut (46 Niewieściuk), Łukaszewski, Bobkiewicz (30 Moryson, 60 Trzepacz), Rusiecki.

Tak padały gole:

0-1: W 30 minucie gry po dośrodkowaniu z rzutu różnego Filip Kendzia efektownie opanował futbolówkę i popisał się technicznym, skutecznym strzałem dając prowadzenie swojej drużynie.

0-2: Paweł Kohut prezentuje mocny i skuteczny strzał z 20 metrów. Bramkarz Baryczy bezradny. Była 33 minuta meczu.

0-3: W 35 minucie arbiter podyktował rzut wolny dla Piasta. Technicznym strzałem bezpośrednim sprzed pola karnego popisał się Maciej Badel.

0-4: Po składnej akcji zespołowej Szymon Stasik zalicza mocny strzał przy słupku i Piast powiększa swoje prowadzenie.

W przerwie meczu trener Edi Andradina dokonał dwóch zmian w składzie. Miejsce Filipa Kendzi i Pawła Kohuta zajęli Piotr Niewieściuk i Wojciech Bzdęga.

0-5: Po zmianie stron, a dokładnie w 51 minucie gry żmigrodzianie dokładają piątego gola za sprawą technicznego strzału Szymona Stasika.

0-6: Dwóch zamienników, którzy pojawili się dwie chwilę wcześniej na boisku podwyższają prowadzenie III-ligowca że Żmigrodu. Asystuje Mateusz Jaros, a gola strzela Oskar Trzepacz.

0-7: W 82 minucie gry po szybkim wyprowadzeniu akcji Cezary Kępczyński podpisuje się mocnym strzałem przy słupku.

 I runda – 5 września

Lotnik Twardogóra

0-4

Wiwa Goszcz

5 września, 17:00

Oskar Rek 14, 26, 31, Paweł Kubot 75

Piast Nadolice

GKS Kobierzyce

19 września, 17:00

w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (12 września, 17:00) odwołany

KS Dziadowa Kłoda

3-3

Pogoń Oleśnica

5 września, 17:00

k. 4-5

Przemysław Kucharski 23, 85, Dominik Jeziorny 59 – Adrian Sikora 32, 90, Dawid Stanisławski 90

Foto-Higiena Błyskawica II Gać

2-1

Strzelinianka Strzelin

5 września, 17:00

Maciej Niemczyński 36, Paweł Zawiślak 90 – Rafał Leoszkiewicz 20

Tarant Krzyżowice

1-3

Kolektyw Radwanice

5 września, 17:00

KS Gręboszyce

0-2

Widawa Bierutów

5 września, 17:00

Łukasz Grzelak 10, Maciej Gajewski 59

Mechanik II Brzezina

0-0

Polonia Środa Śląska

5 września, 17:00

k. 4-3

Victoria Orzeszków

3-0

Mechanik Brzezina

(wo)

goście wycofali się z rozgrywek

Polonia Jaksonów

0-5

KS Żórawina

5 września, 17:00

Mateusz Królik 10, 50, Lansana Condé 40, Kacper Czarnecki 70, 90

LZS Osiek

4-1

Zachód Sobótka

5 września, 17:00

Witold Oleśków 23, Norbert Szczęch 71, Sebastian Kurzawa 82, 85 – Dawid Pałys 14

Sokół II Marcinkowice

1-3

Energetyk Siechnice

5 września, 17:00

Radosław Diakowski 42 – Daniel Majewski 21, 59, Tomasz Kościelniak 37

Bór Oborniki Śląskie

2-1

MKP Wołów

5 września, 17:00

Przemysław Kaczmarczyk 3, Mateusz Rakowski 23 – Piotr Hryszkiewicz 8

Pogoń Syców

0-1

GKS Mirków/Długołęka

5 września, 17:00

Jarosław Gołda 89

Barycz Sułów

1-1

Orzeł Prusice

4 września, 18:00

k. 3-2

Maciej Bachta 43 – Paweł Gryz 47

Widawa Kiełczów

1-5

Sokół Marcinkowice

5 września, 17:00

Łukasz Herbuś 20 – Jacek Mądrzejewski 26, 53, Rafał Rybiński 58, 69, Jarosław Wejerowski 90

Błysk Kuźniczysko

1-5

Polonia Trzebnica

29 sierpnia, 18:00

Michał Kossakowski 61 – Przemysław Marduła 15, 39, Jakub Czternastek 25, Kamil Ramiączek 43, Kacper Belica 70

Iskra Pasikurowice

1-1

Piast Żerniki (Wrocław)

5 września, 17:00

k. 3-1

Dawid Baraniec 32 – Adam Napieralski 24

Orla Korzeńsko

1-4

Sokół Wielka Lipa

5 września, 17:00

Plon Gądkowice

1-10

Śląsk II Wrocław

5 września, 17:00

Tomtex Widawa Wrocław

0-9

Foto-Higiena Gać

5 września, 17:00

Janusz Gancarczyk 32, Michał Grochowski 33, Szymon Krocz 53, Marek Gancarczyk 67, 71, Łukasz Staroń 67, Jehor Tarnow 83, 86, Michał Gałaszewski 88

Barycz Milicz

0-7

Piast Żmigród

5 września, 17:00

Filip Kendzia 30, Paweł Kohut 33, Maciej Badel 35, Szymon Stasik 44, 51, Oskar Trzepacz 63, Cezary Kępczyński 82

Burza Godzieszowa

0-7

Ślęza Wrocław

5 września, 17:00

Filip Skórnica 13, Jakub Jakóbczyk 15 (k), 33, 34, 57, Maciej Matusik 23, 53

Polonia Bielany Wrocławskie

1-2

Olimpia Podgaj

5 września, 17:00

Mateusz Cieżak 41 – Daniel Kozuchowski 39, Radosław Grzywniak 77

Różanka Wrocław

0-4

Orzeł Pawłowice (Wrocław)

5 września, 17:00

Szymon Łasiński 20, Patryk Kotecki 22, 40, Oskar Caliński 90

Odra Malczyce

2-1

Parasol Wrocław

5 września, 17:00

Krzysztof Naskręt 20, Marcin Zieliński 78 – Michał Woźnica 26

Płomień Wisznia Mała

1-4

Wratislavia Wrocław

5 września, 17:00 (59)

Wojciech Łącki 59 – Mateusz Matlęga 62, Dawid Jędrzejewski 71, Damian Piszczałka 80, 83

WKS Wilczyce

1-10

Moto Jelcz Oława

5 września, 17:00

Sokół Smolec

1-1

Orzeł Sadowice

5 września, 17:00

k. 2-4

Adam Ratajczak 75 (s) – Adam Ratajczak 90

LKS Brożec

0-1

Polonia Jaszowice

5 września, 17:00

Karol Domagała 56

Korona Pęcz

2-3

Orzeł Marszowice

5 września, 17:00

Błażej Kurdyś 43, Piotr Dubaniowski 90 – Ołeksandr Mułyk 48, Michał Szczypkowski 63, Jacek Sorbian 90

Pogoń Miękinia

0-4

Ambrozja Bogdaszowice

5 września, 17:00

Łukasz Bienias 22, Paweł Rudnicki 26, Damian Brzozowski 30, Diogo Neto 63

Błękitni Pustków Wilczkowski

2-2

Nefryt Jordanów Śląski

5 września, 17:00

k. 4-2

Szczepan Pasławski 28, Łukasz Legodziński 57 – Artur Sieradzki 46, 68

Comments

comments