PEWNA PUCHAROWA WYGRANA

Piast Żmigród w 1/32 Pucharu Polski Okręgu Wrocławskiego rozgromił na wyjeździe Barycz Milicz 7-0.

Barycz Milicz – Piast Żmigród 0-7 (0-4)

Piast: Matlak, Kendzia (46 Bzdęga), Sadowczyk, Kępczyński, Badel, Stasik, Froń (65 Jaros) , Kohut (46 Niewieściuk), Łukaszewski, Bobkiewicz (30 Moryson, 60 Trzepacz), Rusiecki.

Tak padały gole:

0-1: W 30 minucie gry po dośrodkowaniu z rzutu różnego Filip Kendzia efektownie opanował futbolówkę i popisał się technicznym, skutecznym strzałem dając prowadzenie swojej drużynie.

0-2: Paweł Kohut prezentuje mocny i skuteczny strzał z 20 metrów. Bramkarz Baryczy bezradny. Była 33 minuta meczu.

0-3: W 35 minucie arbiter podyktował rzut wolny dla Piasta. Technicznym strzałem bezpośrednim sprzed pola karnego popisał się Maciej Badel.

0-4: Po składnej akcji zespołowej Szymon Stasik zalicza mocny strzał przy słupku i Piast powiększa swoje prowadzenie.

W przerwie meczu trener Edi Andradina dokonał dwóch zmian w składzie. Miejsce Filipa Kendzi i Pawła Kohuta zajęli Piotr Niewieściuk i Wojciech Bzdęga.

0-5: Po zmianie stron, a dokładnie w 51 minucie gry żmigrodzianie dokładają piątego gola za sprawą technicznego strzału Szymona Stasika.

0-6: Dwóch zamienników, którzy pojawili się dwie chwilę wcześniej na boisku podwyższają prowadzenie III-ligowca że Żmigrodu. Asystuje Mateusz Jaros, a gola strzela Oskar Trzepacz.

0-7: W 82 minucie gry po szybkim wyprowadzeniu akcji Cezary Kępczyński podpisuje się mocnym strzałem przy słupku.

19 września, 17:00

w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (12 września, 17:00) odwołany