PIAST – GAĆ ! MUSISZ TO ZOBACZYĆ !

Mecze między Piastem a Foto- Higieną zawsze są emocjonujące, czy tak będzie i tym razem? Kto będzie górą w tym pojedynku? Czekamy z niecierpliwością !


Zespól trenera Jacka Fojny w pierwszych czerech spotkaniach ligowych zdobył 12 pkt, czyli komplet. W 5 kolejce ulegli zespołowi z Pawłowic , po czym zwyciężyli 2-1 z Zagłębiem II Lubin i było to ich ostatnie zwycięstwo w tym sezonie. W 5 kolejnych meczach zespół z Gaci zdobył 2 pkt. Obecnie Foto- Higiena Gać znajduję się na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Trener Fojna w meczu z Piastem nie będzie mógł skorzystać z Michała Bartkowiaka(12 występów w Ekstraklasie), który w ostatnim meczu z Górnikiem II Zabrze otrzymał 4 żółtą kartę. Być może również nie zobaczymy w bramce Gaci Marcina Gąsiorowskiego, który w tym samym meczu opuścił boisko  63 minucie z powodu kontuzji.

W Żmigrodzie kibice wyczekują trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Zespół trenera Ediego ostatni swój mecz wygrał 21 września z zespołem LZS Starowice Dolne aż 5:0.  W kolejnych trzech spotkaniach Żmigrodzianie zdobyli 1 punkt. Trener Andradina do swojej dyspozycji ma 23 zawodników, cały czas swoje urazy leczą Maciej Badel i Dawid Zieliński. Z pewnością w meczu sobotnim nie zobaczymy również Krzysztofa Wiktorowicza.  

Wszyscy z niecierpliwością odliczamy godziny do pierwszego gwizdka. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00. Widzimy się na stadionie !