PIAST ŁYKNĄŁ SOKOŁA

W rozegranym meczu sparingowym Piast Żmigród wygrał z IV-ligowym Sokołem Wielka Lipa 6-0. Było to przedostatnie spotkanie kontrolne żmigrodzian w bieżącym okresie przygotowawczym do wiosennych zmagań o stawkę. W najbliższą sobotę (24 lutego) podopieczni trenera Kamila Sochy rozegrają ostatni test i jednocześnie najtrudniejszy. Rywalem Piasta będzie I-ligowy Chrobry Głogów.

Piast – Sokół              6-0(1-0)

Bramki: Mateusz Fedyna 2 (na zdjęciu poniżej), Patryk Bobkiewicz, Mikołaj Juchacz, Cezary Kepczynski,  testowany.

Piast I połowa: Matlak – Majbroda, Niewiesciuk, Gołębiewski, Koźlik, Jaros, Kohut, testowany, Fedyna, Bobkiewicz, testowany.

Piast II połowa: Szczerbal – Sołtyński, Juchacz, Gołębiewski, Niewiesciuk, Bzdęga, Kepczyński, testowany, Fedyna, Luka, testowany.

Ponadto grali: Wiktorowicz, Janik. Nieobecni: Moryson, Trzepacz, Stachowiak.