PIAST OGRAŁ WYSOKO ŚLĄSK III WROCŁAW

Trampkarze Piasta Żmigród udali się na wyjazdowy mecz do Wrocławia. Celem było zwycięstwo i  utrzymanie pozycji wicelidera rozgrywek. Piast zwyciężył 1:7.

W 12 kolejce IV Ligi Okręgowej Trampkarzy Piast zmierzył się z przedostatnią drużyną w tabeli, a był to Śląsk III Wrocław. Tylko zwycięstwo pozwalało utrzymać naszej drużynie pozycję wicelidera.
Już w 4 minucie wynik meczu otworzył Dominik Mądry. Nie była to jedyna bramka strzelona przez nasz zespół w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Michał Bartkowiak, Maciej Łukawy i dwukrotnie Filip Żur. Po zmianie stron kolejne trafienie zaliczył Filip Żur kompletując hat-tricka w tym meczu. Ostatecznie Piast Żmigród wygrał 1:7, przed końcowym gwizdkiem ze zdobytej bramki cieszył się jeszcze Szymon Walendzik.

WKS Śląsk III Wrocław – Piast Żmigród 1:7 (0:5)
Mądry Dominik 4’
Żur Filip 12’, 40’, 70’
Bartkowiak Michał 23’
Łukawy Maciej 31’
Walendzik Szymon 74’

Piast Żmigród
Mosiek Marek, Gałek Piotr, Bartkowiak Michał, Jaśkiewicz Igor, Ulidowski Sebastian, Walendzik Szymon, Łukawy Maciej, Cieśla Filip, Mądry Dominik, Żur Filip, Figura Kamil

Ponadto grali:
Pulut Błażej, Brodala Marcel

Kolejny mecz zespól Trampkarzy rozegra w najbliższą sobotę w Żmigródku. Przeciwnikiem Piasta będzie UOKP Silesia-Gaj Wrocław, początek spotkania o godzinie 11:00.