PIAST PODEJMIE NA WŁASNYM BOISKU MKS KLUCZBORK

Przed nami przedostatni mecz naszego zespołu na własnym stadionie w rundzie jesiennej. Do Żmigrodu przyjedzie MKS Kluczbork. Jak poradzi sobie zespól Trenera Andradiny? Czy nastąpi przełamanie Piasta?  

      

To już 14 kolejka bieżącego sezonu i przedostatni mecz Piasta przed własną publicznością w tym roku. Już długo kibice w Żmigrodzie czekają na zwycięstwo swojego zespołu. Z pewnością dzisiaj nie będzie łatwo o wygraną, ponieważ zespół, z którym przyjdzie nam rywalizować prezentuje się naprawdę dobrze.

Drużyna z Kluczborka na swoim koncie ma 5 zwycięstw. W ostatnim meczu wysoko pokonali na własnym podwórku Górnik II Zabrze 4:1. Nasz dzisiejszy rywal prezentuje ofensywny futbol a w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył 12 punktów. Do Żmigrodu z pewnością przyjadą po kolejne 3 punkty. Najskuteczniejszym piłkarzem w zespole przyjezdnych jest Bartosz Włodarczyk z 5 bramkami na koncie. 

W zespole gospodarzy mimo złej sytuacji w tabeli nastroje jak najbardziej pozytywne. Po wyrównanym meczu ze Ślęzą piłkarze Piasta pokazali kolejny raz, że w piłkę grać potrafią. Mimo to w dalszym ciągu brak przełamania passy bez zwycięstwa. Po pauzie w ostatnim meczu do dyspozycji trenera jest  Michał Koźlik. W kadrze na dzisiejszy mecz zobaczymy również wracającego po kontuzji Dawida Zielińskiego, zabraknie natomiast coraz lepiej czującego się Błażeja Chouwera.

Przed nami trzeci pojedynek obu zespołów i w obu poprzednich meczach padł wynik 1:1. Jak będzie tym razem? Do trzech razy sztuka?

O godzinie 14 widzimy się na stadionie ! Przyjdź i wspieraj Nasz Piast !