PIAST WZMACNIA SIĘ

Tak, to prawda. Piast wzmacnia się, ale tym razem nie chodzi o kolejnego piłkarza, który trafi do kadry trenera Ediego Andradiny. Zespół piłkarski to nie tylko zawodnicy, trenerzy, kierownik. Bardzo ważną postacią każdej profesjonalnej ekipy jest fizjoterapeuta. Z przyjemnością informujemy, że  dniem 13 sierpnia br. Piast  nawiązał współpracę z Michałem Grzybkiem (na zdjęciu).

            Pan Michał ma 25 lat. Z wykształcenia jest magistrem fizjoterapii. Kształcił się na dwóch uczelniach: Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (studia licencjackie) oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (studia magisterskie). Pomimo młodego wieku posiada już spore doświadczenie zawodowe. Pracował jako wolontariusz lub na etacie w Centrum Rehabilitacji Pourazowej Recover  w  Piekarach Śląskich, w Instytucie Rehabilitacji Medycznej i Sportowej REHA BURSEWICZ we Wrocławiu,  w Centrum Masażu i Rehabilitacji REHA-MED w Zabrzu, w Centrum Fizjoterapii DOMED w Bytomiu, a obecnie w Przychodni Lekarskiej w Miejskiej Górce. Równocześnie prowadzi własną działalność w Centrum Pielęgnacji w Rawiczu. Na stronie internetowej Centrum znajduje się następujący wpis:

„W naszym Centrum przyjmuje niezależny fizjoterapeuta Michał Grzybek. Pełen pasji, zaangażowania i ogromnej wiedzy i umiejętności pasjonat swojego zawodu”.

            Nic dodać, nic ująć. Jesteśmy przekonani, że nawiązana współpraca będzie bardzo korzystna dla obu stron. Witamy w Piaście!