PIERWSZA PORAŻKA MŁODZIKÓW W LIDZE

W meczu 3. kolejki Wrocławskiej III Ligi Okręgowej Młodzików Piast przegrał na bocznym boisku obiektu piłkarskiego przy ul. Sportowej 13 ze Ślęzą Wrocław 1-3. Jest to pierwsza porażka podopiecznych Piotra Bednarskiego w tych rozgrywkach. Dwa pierwsze spotkania nasz zespół wygrał wynikami dwucyfrowymi. Tym razem się nie udało. Pomimo że punkty pojechały do Wrocławia, naszym chłopcom należą się wielkie brawa, ponieważ za przeciwnika mieli drużynę z bardzo mocnego klubu. W składzie Ślęzy było 8 zawodników urodzonych w roku 2007, dwóch w 2008 i dwie dziewczynki w roku 2006. W 18-osobowej kadrze meczowej Piasta było aż 7 chłopców z rocznika 2008 i dwóch jeszcze młodszych – z 2009.

Do przerwy utrzymywał się wynik remisowy 1-1. Bramkę dla Piasta strzelił w 20 minucie orlik, Kacper Barabach. Goście wyrównali chwilę później. Decydujące o zwycięstwie bramki wrocławianie wbili w ostatnich dziesięciu minutach gry.