PIERWSZE ZMIANY KADROWE W PIAŚCIE

Poznaliśmy nazwiska pierwszych zawodników, których nie zobaczymy jesienią w koszulce Piasta. Ze żmigrodzkim klubem żegnają się Michał Kieca, Szymon Soiński i Maksymilian Lisowski.

Soiński oraz Lisowski zostali wypożyczeni do Piasta z Warty Poznań zimą tego roku i wraz z końcem czerwca kończą się również ich wypożyczenia. Pierwszy z nich wystąpił w 3 meczach ligowych, za każdym razem wchodząc na plac gry z ławki rezerwowych. Drugiemu natomiast z czasem udało się zaskarbić zaufanie sztabu szkoleniowego i w rundzie wiosennej wystąpił w 10 meczach, zaliczając łącznie 709 minut na boisku.

Michał Kieca dołączył do Piasta latem ubiegłego roku i była to już druga przygoda z Piastem w jego karierze. W tym sezonie popularny “Kiecyk” wystąpił w 33 spotkaniach ligowych, przebywając na boisku łącznie 2528 minut. Aktualnie zawodnik jest w trakcie poszukiwań nowego pracodawcy.

Trwają rozmowy z kolejnymi zawodnikami oraz ustalanie sztabu szkoleniowego na przyszły sezon. O następnych zmianach kadrowych będziemy informować w następnym tygodniu.

Michał, Szymon, Maks – dziękujemy za zaangażowanie w meczach oraz na treningach i życzymy Wam powodzenia w dalszej karierze!

 

Michał Kieca
Szymon Soiński
Maksymilian Lisowski