PIERWSZY REMIS JUNIORÓW PIASTA

Juniorzy Piasta Żmigród minionej soboty rozegrali przedostatni mecz rundy jesiennej bieżącego sezonu we wrocławskiej Lidze Okręgowej. Podopieczni trenera Dominika Piotrowskiego podzielili się punktami w Jaszowicach z miejscową Polonią.

Żmigrodzianie objęli prowadzenie w 15 minucie gry, a strzelcem gola był Adrian Balcerzak (na zdjęciu z lewej). Niestety radość Piasta z uzyskanej przewagi trwała zaledwie 120 sekund, kiedy to do wyrównania doprowadzili gospodarze. Polonia jeszcze przed przerwą zdobyła drugiego gola i w efekcie schodziła do szatni wygrywając 2:1. W 80 minucie spotkania Piast zdołał strzelić gola wyrównującego za sprawą Krzysztofa Wiktorowicza (na zdjęciu z prawej). Ostatecznie żmigrodzianie zremisowali z reprezentantami Jaszowic 2-2. Co ciekawe był to pierwszy pojedynek zespołu trenera Dominika Piotrowskiego w tym sezonie. Wcześniej Piast zaliczył 6 zwycięstw i 5 przegranych. Aktualnie ekipa z „Grodu Smoka” plasuje się na  6 miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Tymczasem w najbliższą niedzielę (19 listopada) juniorzy Piasta zagrają ostatni mecz ligowy w tym roku. Tym razem podejmą Barycz Milicz.

Polonia Jaszowice – Piast Żmigród             2:2 (2:1)
Bramki dla Piasta: Balcerzak Adrian, Wiktorowicz Krzysztof.

Piast: Konopka Dawid (75′ Krawczyszyn Michał), Krawczyk Miłosz (50’Robak Piotr), Adamczyk Jakub, Balcerzak Adrian, Jędrkowiak Szymon, Duczemiński Jakub, Łukaszewski Patryk (75’Kubis Patryk), Eliasz Olaf, Kamiński Jakub, Wiktorowicz Krzysztof, Przystuplak Fabian (75′ Puszko Łukasz).