PIERWSZY TEST BEZ STARTY GOLA

W swoim pierwszym meczu towarzyskim rozegranym w tym roku kalendarzowym piłkarze Piasta Żmigród wygrali z KP Brzeg Dolny 7-0. Po pierwszych 45 minutach gry rozgrywanych na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Środzie Śląskiej żmigrodzianie prowadzili 2-0. Za tydzień w sobotę (26 stycznia, godz. 15.00) podopieczni trenera Ediego Andradiny również zaprezentują się na średzkim stadionie, a ich przeciwnikiem będzie IV-ligowy Orzeł Prusice.

Piast Żmigród – KP Brzeg Dolny     7:0 (2:0)

Bramki: Stasik x2, Kendzia, Moryson, Niewieściuk, Kępczyński, testowany.

Piast I połowa: Sobczak – Jaros, Kendzia, Badel, Bzdęga – Moryson, Koźlik, Juchacz, Kohut, Sołtyński – Rusiecki.

Piast II połowa: testowany – Łukaszewski (70′ Duczemiński), Sosnowski, Gołębiewski, Niewieściuk – Stasik, Kępczyński, testowany, Froń, Wiktorowicz – testowany.